خبر ها

آندره دی گراس در پی کسب پنجمین مدال المپیک به نیمه نهایی 200 متر صعود کرد

[ad_1]

آندره دو گراس در راه است تا عملکرد المپیک خود را با سه مدال از سال 2016 تکرار کند.

دوومیدانی دونده کانادایی سه شنبه در توکیو به راحتی راهی نیمه نهایی 200 متر شد و در 20.56 ثانیه سوم شد.

با توجه به دمای هوا که حداقل به 36 درجه سانتیگراد و رطوبت رسیده است ، به نظر می رسد که د گراس پس از اعلام بهترین زمان انتخابی در مسابقات 100 متر در آخر هفته ، برخی تغییرات احتمالی در استراتژی را مهار می کند.

علاوه بر شرایط سخت ، دی گراس با یک شروع نادرست دیگر در گرمای خود دست و پنجه نرم می کند – پنجمی که در آن در چهار بازی در این بازیهای المپیک شرکت کرد.

تماشا کنید. | نیمه نهایی د گراس کروز 200 متر:

آندره د گراس از مارکهام ، انتاریو ، با زمان 20.56 ثانیه سوم شد تا راهی مرحله نیمه نهایی 200 متر مردان در توکیو 2020 شود. 8:44

مرد متولد مارخام ، انتاریو با رکورد شخصی 9.89 دوید تا برنز را در ماده 100 متر مردان در روز یکشنبه بدست آورد. این چهارمین مدال المپیک او از زمان تبدیل شدن به اولین کانادایی بود که توانست در بازیهای ریو در سال 2016 سه مدال را کسب کند ، زمانی که او در 200 متر پشت یوسین بولت نقره گرفت ، به همراه برنز در دو ضربات 100 متر و 4 در 100 متر.

جریانهای زنده ، نکات برجسته ویدئویی که باید تماشا کنید ، اخبار فوری و موارد دیگر را در یک بسته کامل برای المپیک بیابید. دنبال کردن تیم کانادا هرگز آسان تر یا هیجان انگیز نبوده است.

از توکیو 2020

او تنها رقیب 100 متر است که در مسابقات دو نفره در توکیو شرکت کرده است.

آرون براون ، همتای کانادایی خود نیز روز سه شنبه پیشروی کرد و جنگل خود را در 20.38 ثانیه برد.

براون 29 ساله تصمیم گرفت 100 متر را در توکیو کنار بگذارد تا بتواند روی فاصله قوی تر خود ، 200 متر ، با پاهای تازه تر تمرکز کند.

“من احساس خوبی دارم. خوشحالم که سرانجام پایم را خیس کردم ، به این عملیات بپیوندید. ما قبلاً اجراهای فوق العاده ای را دیده ایم ، بسیار خوشحالم که با خیال راحت به پایان رسیدیم. نمی خواستم زیاد روی آن قدم بگذارم ، براون پس از مسابقه گفت: “اما مهمترین چیز فقط واجد شرایط بودن شما بود.”

تماشا کنید. | براون رتبه اول را در گرما دارد:

آرون براون از تورنتو با زمان 20.38 ثانیه برنده شد تا به مرحله نیمه نهایی توکیو 2020 در ماده 200 متر مردان برسد. 5:01

به نظر می رسد این تصمیم در آغاز قهرمان کانادایی متولد تورنتو و فعلی نتیجه دهد.

“من واقعاً فکر می کنم من با کنار گذاشتن 100 بهترین شانس را داشتم که در 200 روی سکو قرار بگیرم. من سعی نمی کنم مثل گذشته خیلی نازک پخش شوم. [at 2019 worlds in] دوحه براون گفت: “در آینده دو برابر خواهم شد ، بنابراین اینطور نیست که من برای همیشه 100 را تمام کرده باشم ، اما واقعاً می خواهم بهترین فرصت را در اینجا به خودم بدهم.”

در بازیهای المپیک 2016 ، براون در ماده 200 متر 16 و در 100 متر 31 شد.

سه دونده اول در هر یک از هفت مسابقه ، به علاوه سه مسابقه سریعتر بعدی ، سه شنبه راهی نیمه نهایی شدند. فینال چهارشنبه شب در توکیو برنامه ریزی شده است.

پس از کسب مقام ششم در مسابقات ، برندن رودنی کانادایی با زمان 21.60 ثانیه از صعود باز ماند.

تماشا کنید. | دی گراس مدعی برنز 100 متر در توکیو شد:

آندره دی گراس کانادایی در دومین المپیک متوالی مدال برنز 100 متر را از آن خود کرد ، در حالی که لامونت جاکوبز ایتالیایی طلا و فرد کرلی آمریکایی نقره کسب کردند. 5:55

200 متر بهترین رویداد در De Grasse است. در حالی که 100 متر به عنوان یک زمین باز باز شناخته می شد و به این شکل بازی می کرد ، نوآ لایلز آمریکایی مورد علاقه دوومیدانی بود که دو متر را با د گراس ، 26 ، بالاترین مسابقه خود بدود.

لایلز روز سه شنبه با 20.18 فرار کرد.

کانادایی با ثبت رکورد ملی در فاصله در ریو ، خط 19.80 ثانیه را پشت سر گذاشت. او پس از لایلز که رکورد شخصی وی 19.50 است ، در رشته دو و میدانی جهان در رتبه دوم قرار دارد.

براون که رکورد شخصی وی 19.95 است در رتبه ششم قرار دارد. او با د گراس در رله ریو برنز گرفت.

اریون نیگتون 17 ساله آمریکایی برای کسب موفقیت خود به 20.55 رسید و بلافاصله روی سکو وارد گفتگو شد. کنی Bednarek ، همچنین از ایالات متحده ، بهترین زمان را در مسابقات در 20.01 به دست آورد.

کنستانتین به کانادا رفت

کایرا کنستانتین از کانادا در نیمه نهایی 400 متر زنان قرار دارد.

کنستانتین که روز سه شنبه در توکیو با ستاره بحرینی شان میلر-اوایبو در توکیو می دوید ، از بلوک ها منفجر شد اما سرعت خود را دیر کاهش داد و در گرما به رتبه پنجم سقوط کرد. او با زمان 51.69 ثانیه از خط عبور کرد.

“من تمام تلاشم را کردم تا این کار را انجام دهم [my race plan]. 200 مورد اولم عالی بود دومی من می توانست کمی بهتر اجرا شود. “او لحظاتی بعد از مسابقه گفت.

با این حال ، کافی بود با یکی از شش سریعترین زمان خارج از سه ورزشکار برتر در هر مسابقه ، پیش بروید. مرحله نیمه نهایی سه شنبه شب قبل از فینال پنجشنبه برنامه ریزی شده است.

این بازیکن 23 ساله اهل تورنتو ، که در بازی های المپیک اولین بازی خود را انجام داد ، دارای رکورد شخصی 50.87 است که در ماه ژوئن به عنوان سومین زمان سریع جهان در سال جاری تعیین شد.

کنستانتین گفت: “صادقانه بگویم ، وقتی وارد شدم ، از عشق و حمایت خانواده و دوستانم بسیار غرق شدم و فقط می خواستم به اینجا بروم و بهترین کار خود را ارائه دهم – نه تنها برای خودم ، بلکه برای آنها.”

Miller-Uybo در 50.50 ثانیه برنده شد. ماریلیدی پائولینو از جمهوری دومینیکن بهترین زمان انتخابی را با 50.06 ثانیه به ثمر رساند.

ناتاشا مک دونالد کانادایی در رده بندی آخر به رده آخر رسید و با وجود شروع قوی در مسابقه ، با زمان 53.54 نتوانست به پایان برسد.

در همین حال ، لیز گلیدل کانادایی پس از پرتاب 58.19 متر در مرحله انتخابی روز سه شنبه به فینال نیزه زنان صعود نمی کند.

گلیدل ، 32 ساله از ونکوور ، در گروه خود در رده یازدهم قرار گرفت. 12 نفر برتر که بین دو گروه یا هر کدام با فاصله 63 متر ترکیب شده بودند ، روز جمعه به فینال راه یافتند.

هیچ کانادایی دیگری در این مسابقه شرکت نکرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *