خبر ها

اتاوا درخواست آلبرتا مبنی بر اجازه استفاده از اسپری فلفل برای دفاع از خود را رد می کند

[ad_1]

دولت فدرال درخواست آلبرتا مبنی بر اصلاح قانون مجازات را که به مردم اجازه می دهد برای دفاع شخصی از اسپری فلفل استفاده کنند ، رد کرد.

کیسی مادو وزیر دادگستری استان دو هفته پیش با ارسال نامه ای به همتای فدرال خود و وزیر امنیت عمومی ادعا کرد که قربانیان خشونت های ناشی از نفرت اخیر در این استان از استفاده از اسپری فلفل سود خواهند برد. مادو همچنین از اتاوا خواست حداقل مجازات را برای محکومین جنایات نفرت تعیین کند.

استفاده از اسپری فلفل غیرقانونی است و استفاده از آن می تواند منجر به اتهامات جنایی شود.

دیوید لامتتی ، وزیر دادگستری فدرال و بیل بلر ، وزیر امنیت عمومی در بیانیه مشترکی پاسخ دادند و گفتند در حالی که دولت همیشه از قربانیان نفرت حمایت می کند ، تغییرات درخواست شده در قانون مجازات این مشکل را حل نمی کند.

“ما باید در نظر داشته باشیم که همه سلاح های ممنوعه به دلایلی ممنوع هستند ، زیرا وقتی به دست اشتباه می افتند بسیار خطرناک هستند. وقتی با مشکلی روبرو می شوید ، راه حل نمی تواند به سادگی افزایش دسترسی به سلاح های ممنوعه باشد. ممکن است منجر به خشونت بیشتر شود. ”

در عوض ، ما باید مسائل پیچیده ای مانند بهداشت روانی و اعتیاد را به صورت یکپارچه از طریق پیشگیری و در صورت لزوم پیاده سازی حل کنیم. “

وزیران همچنین گفتند که افزودن حداقل مجازات اجباری دیگر جنایات نفرت را کاهش نمی دهد.

“مانند پیشنهاد اول ، این می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد. ما می دانیم که استفاده از حداقل تحریم های اجباری منجر به بازداشت بیش از حد مردم بومی ، سیاهپوستان و حاشیه نشینان کانادایی شده است ، گروه هایی که به طور نامتناسب قربانی جنایات نفرت هستند”. بیانیه را بخوانید

مادو در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت که دولت فدرال به جای قربانیان با جنایتکاران طرف است و دولت را متهم کرد که به جای اقدامات ، کلمات شفاهی ارائه می دهد.

وی گفت: “در واقع ، به نظر می رسد آنها موضع شرم آوری را اتخاذ می کنند که خود کانادایی ها مسئول عدم مخالفت با نفرت هستند – به جای سرزنش مستقیم عاملان.”

آنها هیچ راه حل واقعی در مورد توقف جنایت ندارند ؛ آنها ترجیح می دهند آلبرتیایی ها را با دست خالی و آسیب پذیر در هنگام مواجهه با حمله احتمالی یا سایر جنایات مرتبط رها کنند. “

بلر روز دوشنبه اعلام کرد که 150 پروژه برای حمایت از جوامع در معرض خطر جنایات نفرت از طریق برنامه زیربنایی امنیتی 6 میلیون دلاری دولت برای توسعه انتخاب شده اند.

گروه هایی مانند مراکز اجتماعی ، موسسات آموزشی و عبادتگاه ها می توانند برای بودجه برنامه سال آینده درخواست دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *