خبر ها

الی بلک کانادایی به سختی سکوی خود را از دست می دهد و بهترین مکان 4 را در فینال تراز المپیک دارد

[ad_1]

الی بلک کانادایی روز سه شنبه در المپیک توکیو در فینال مقام چهارم زنان سکو را از دست داد.

گوانگ چن چنگ از چین با کسب 14.6333 آخرین ورزشکار موفق به کسب مدال طلا شد و تنگ ژینگ ژیمناست چینی با 14.233 نقره گرفت.

سیمون بیلز فوق ستاره آمریکایی در بازگشت به مسابقه با 14000 امتیاز برنز گرفت.

سیاه ، از Halifax ، NS ، با امتیاز 13،866 به پایان رسید. نتیجه کلی او با سونیسا لی از ایالات متحده برابر بود ، اما بلک پس از دریافت نتیجه بهتر در عملکرد ، جلوتر رفت.

سیاهپوست 25 ساله در حالی که با پیچ خوردگی مچ پای چپ دست و پنجه نرم می کند ، مسابقه می دهد ، که او هفته گذشته عملاً از آن بهبود یافت.

این آسیب دیدگی او را مجبور به بازنشستگی از همه جا کرد ، که در روز پنجشنبه انجام شد. او در ابتدا کمتر از یک ماه قبل از المپیک از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود.

جریانهای زنده ، نکات برجسته ویدئویی که باید تماشا کنید ، اخبار فوری و موارد دیگر را در یک بسته کامل برای المپیک بیابید. دنبال کردن تیم کانادا هرگز آسان تر و هیجان انگیزتر نبوده است.

از توکیو 2020

پس از مسابقه روز سه شنبه ، بلک گفت که تیم مربیان و فیزیوتراپیست هایش شبانه روزی برای آماده سازی او کار کرده اند ، اما او هنوز مطمئن نیست که آماده رقابت است. او گفت که هفته گذشته ، او نتوانست با جراحت راه برود و مچ پای او سیاه و آبی بود.

او با گریه گفت: “بیشتر از همه ، من واقعاً به خودم افتخار می کردم. واقعا افتخار می کردم.”

“قرار گرفتن در جایگاه چهارم سخت است ، اما بعد از روال عادی من گریه کردم زیرا به خودم بسیار افتخار می کردم و به فینال رسیدم ، به آن رسیدم.

“وقتی شرایط دقیقاً آنطور که شما می خواهید نیست ، بسیار سخت است ، به خصوص این که من مجبور بودم با برخی مشکلات روبرو شوم و در پرتوهای معمول خود زیاد تمرین نکردم. اما گفته می شود فقط آنجا باشم و فرصت داشته باشم. من واقعا از این بابت خوشحالم. “

تماشا کنید. | الی بلک تقریباً در انتهای پرتو متعادل کننده به سکو رسید:

الی بلک بازیکن هالیفاکس در تیر توازن زنان چهارم شد. این کانادایی پنجشنبه گذشته پس از پیچ خوردن مچ پای چپ خود در یک جلسه تمرینی که در ابتدا کمتر از یک ماه قبل از شروع بازی های المپیک توکیو به او آسیب رسانده بود ، از فینال همه جانبه زنان کنار رفت. 4:32

بلک گفت طرفدارانش از زمان اعلام مصدومیت پیام های حمایتی ارسال کرده اند که “واقعاً به من کمک کرد تا امروز بیرون بیایم.”

بلک در پاسخ به این س ifال که آیا آرزوی شرکت در بازیهای پاریس را در 4 سال آینده دارد یا خیر ، پاسخ داد: “من اکنون آمادگی انجام ژیمناستیک را ندارم.”

این سومین المپیک سیاه بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *