خبر ها

انتاریو طرح بازگشت مدرسه را با جزئیات کمی در مورد شیوع موارد COVID-19 راه اندازی می کند

[ad_1]

دانش آموزان انتاریو در ماه سپتامبر به کلاس تمام وقت باز می گردند ، و آموزش از راه دور به عنوان یک گزینه باقی می ماند ، این استان در استراتژی رسمی مدرسه معکوس خود تأیید کرد ، اما این طرح در مورد نحوه مدیریت مدارس موارد COVID در مدارس باریک است. 19 و شیوع بیماری.

کارکنان و دانش آموزان پایه های 1 و بالاتر باید در خانه از ماسک استفاده کنند ، به استثنایی مانند هنگام غذا خوردن و فعالیت های بدنی کم تماس ، و قبل از ورود به محل مدرسه ، خودآزمایی لازم است.

ورزشهای گروهی ، گردشها و فعالیتهای فوق برنامه همراه با تجمعات و استراحتها باز می گردند. دانش آموزان همچنین می توانند مطالبی مانند اسباب بازی و وسایل را به اشتراک بگذارند و در فضاهای مشترک از جمله کتابخانه ها و کافه ها باشند.

اما سند 29 صفحه ای که روز سه شنبه منتشر شد ، حاوی پروتکل های مدیریت شیوع COVID-19 نیست و همچنین هیچ آستانه ای برای تعطیلی مدارس یا کلاس های درس تعیین نمی کند.

می توانید طرح کامل مدرسه انتاریو را در انتهای این داستان بخوانید.

دکتر کیران مور ، مدیر ارشد پزشکی انتاریو ، در یک کنفرانس خبری گفت: “مدارس زمانی ایمن هستند که سطح ایمنی بالایی را در جامعه حفظ کنیم.”

با این حال ، این طرح همچنین مشخص نمی کند که چه میزان انتقال در جامعه اطراف می تواند بر کار مدرسه تأثیر بگذارد.

“ما باید COVID-19 را برای مدارس عادی کنیم”: پزشک ارشد

مور بر اهمیت واکسیناسیون برای جلوگیری از جهش احتمالی موارد ناشی از گزینه دلتا در پاییز تأکید کرد. اما وقتی از او پرسیدند تحت چه شرایطی می توان مدارس را مجبور به تعطیلی کرد ، او پاسخ داد: “من واقعاً نمی بینم که مدارس ما بسته شود.”

وی افزود: “من فکر می کنم ما باید کووید -19 را برای مدارس عادی کنیم.”

تماشا کنید. | دکتر کایران مور ، مدیر ارشد پزشکی در مورد برنامه بازگشت مدرسه انتاریو:

بهترین پزشک انتاریو ، دکتر کیران مور ، در مورد برنامه استان برای بازگشت به مدرسه در روز سه شنبه سوالاتی مطرح کرد. وی در پاسخ به این س underال که تحت چه شرایطی می توان مدارس را مجبور به تعطیلی کرد ، گفت: من واقعاً نمی بینم که مدارس ما تعطیل شوند. 1:18

بر اساس داده های استانی ، بیش از 4800 مدرسه در انتاریو به دلیل موارد ابتلا به کووید -19 در ماه سپتامبر تا ژوئن بسته شدند و 11462 دانش آموز به این ویروس مبتلا شدند.

در این طرح آمده است: “برای آمادگی برای تعطیلی احتمالی ، هیئت های مدارس باید برنامه هایی داشته باشند تا بتوانند به سرعت به آموزش از راه دور حرکت کنند تا تداوم یادگیری دانش آموزان تضمین شود.”

مور در پاسخ به این س whyال که چرا استان بر واکسیناسیون تک تک دانش آموزان نظارت نمی کند ، گفت که در صورت شیوع بیماری که نیاز به بررسی دارد ، اطلاعاتی در اختیار خواهد بود.

در مورد آزمایش ، مور گفت که لیست علائم اضطراب در حال کاهش است تا بر روی موارد خاص COVID ، مانند از دست دادن طعم تمرکز شود. او گفت که با در نظر گرفتن این موضوع ، استان در حال بررسی سایر گزینه های آزمایش ، مانند روش تاب خوردن و تف کردن یا سواب در جلوی بینی است.

تماشا کنید. | احزاب مخالف می گویند برنامه انتاریو برای بازگشت COVID-19 به مدرسه کافی نیست:

ماریت استایلز ، منتقد آموزشی NDP انتاریو و جان فریزر ، رهبر اتاق لیبرال انتاریو و منتقد سلامت ، به Power & Politics پیوستند تا به طرح بازگشت مدرسه انتاریو پاسخ دهند. 6:42

برای دانش آموزان دبیرستانی ، به هیئت های مدارس دستور داده می شود که برنامه هایی را که بیش از دو دوره در آن واحد برای دانش آموزان دبیرستانی وجود ندارد ، در طول ترم پاییز اعمال کنند “تا در صورت لزوم امکان بازگشت به اقدامات محدود کننده را حفظ کنند.”

برنامه های موسیقی در مناطق با تهویه مناسب مجاز است ، و آواز و سازهای بادی در گروه های کوهورت حداقل دو متر دورتر مجاز است.

در آخرین صفحه این طرح ، با عنوان “مدیریت COVID-19 در مدارس” ، آمده است: “این بخش در راه است” ، و می افزاید که براساس دستورالعمل های ارائه شده در سال تحصیلی 21-2020 است.

اتحادیه معلمان این طرح را “ناقص” نمی داند

فدراسیون معلمان ابتدایی انتاریو (ETFO) برنامه دولت فورد را “ناقص و ناکافی” نامید.

در بیانیه ای در پاسخ به این استراتژی ، اتحادیه معلمان گفت که این طرح “ضمانت ها را ضعیف می کند” و احتمالاً منجر به شیوع بیشتر و اختلال در یادگیری شخصی می شود.

“واضح است که نخست وزیر فورد و وزیر لچه فقط برای اطمینان از از سرگیری ایمن مدرسه و بازگشت به برنامه های فوق برنامه فقط به واکسیناسیون تکیه می کنند. آنچه به نظر می رسد فراموش کرده اند این است که ساکنان انتاریو همچنان در معرض خطر عفونت و گسترش COVID-19 هستند. سام هاموند ، رئیس ETFO ، گفت که اکثر کودکان ابتدایی واجد شرایط واکسن نیستند.

اتحادیه گفت که تربیت شخصی را ترجیح می دهد و می خواهد طبقات پایین دولت را برای اطمینان از فاصله فیزیکی ، پوشاندن دستور برای همه دانش آموزان ، از جمله در مهد کودک ، ارائه آزمایش بدون علامت در محل در مناطق پرخطر و مشاهده بلافاصله مشاهده کند. 800 میلیون دلار اقدامات دیگر برای کاهش آموزش عمومی در سال تحصیلی آینده.

در همین حال ، دکتر دوریس گرینسپون ، مدیر اجرایی انجمن پرستاران ثبت شده در انتاریو ، گفت که این امر برای استان اشتباه است که واکسن ها را برای مربیان و دانش آموزان بالای 12 سال اجباری نمی کند.

گرینسپون به سی بی سی نیوز گفت: “مدارس بزرگترین گردهمایی را در کل کشور و در انتاریو خواهند داشت ، مخصوصاً به این دلیل که ما جمعیت بسیار زیادی داریم.”

در نامه سرگشاده ای که هفته گذشته به فورد ارسال شد ، گروه پرستاران خواستار واکسیناسیون اجباری ، همراه با کلاس های کوچکتر و تهویه بهتر شدند.

این گروه همچنین از استان می خواهد که بودجه ای برای ایجاد موقعیت های دائمی برای 625 پرستار بهداشت عمومی در مدارس انتاریو فراهم کند.

یافته های کلیدی از برنامه بازگشت مدرسه انتاریو:

  • دانش آموزان کلاس اول تا دوازدهم ملزم به استفاده از ماسک در داخل خانه هستند (به استثناهایی مانند فعالیت بدنی کم تماس و هنگام غذا).

  • کارکنان و دانش آموزان باید روزانه با استفاده از ابزار ارائه شده توسط استان مورد آزمایش قرار گیرند ، اگرچه در برخی موارد ممکن است مدارس جهت انجام غربالگری بهتر راهنمایی شوند.

  • هرکسی که علائم را با توجه به ابزار غربالگری استانی مشاهده می کند ، نباید به مدرسه برود و به طور بالقوه تحت آزمایش قرار گیرد یا به دنبال مراقبت پزشکی باشد.

  • پیش بینی می شود که هیئت های مدارس قبل از شروع سال تحصیلی کلیه سیستم های تهویه و در وضعیت مناسب را بررسی کنند.

  • تخته مدارس فاقد تهویه مکانیکی (آنهایی که برای تنفس هوای تازه به پنجره ها متکی هستند) انتظار می رود که در همه کلاس ها از فیلترهای ذرات معلق (HEPA) استفاده کنند.

پیش از این ، NDP انتاریو از استان خواسته بود که از مربیانی که واکسینه نشده اند بخواهند که هنگام بازگشت دانش آموزان به مدرسه در پاییز ، آزمایش های سریع COVID-19 را انجام دهند.

آزمایشات سریع ، که فورد در ماه فوریه آن را “تعویض بازی” نامید ، در مراقبت از مردم عادی ، خانه های مراقبت طولانی مدت و مشاغل اساسی مختلف اجرا شد. با این حال ، برعکس برنامه مدرسه به تست های سریع اشاره ای نکرده است.

خودتان برنامه مدرسه استان را اینجا ببینید:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *