خبر ها

انتظار می رود شرایط خشک پس از تعطیلات آخر هفته طولانی ، که آتش جنگل ها را قبل از میلاد آرام کرد ، بازگردد

[ad_1]

بر اساس گزارش BC Wildfire ، بارش باران و کاهش دمای هوا در آخر هفته مقداری از آتش سوزی را تسکین داد ، اما این برای یک آسیب طولانی مدت کافی نبود.

انتظار می رود شرایط خشک در روزهای آینده به فضای داخلی جنوب بازگردد.

راب شوایتز ، مدیر آتش نشانی خدمات پیش از میلاد BC ، گفت که ما هنوز در جریان نیستیم – و نمی خواهد کسی فکر کند آتش سوزی جنگل تمام شده است.

او گفت: “فقط 3 آگوست است و تابستان زیادی باقی مانده است.” همه باید کوشا باشند. »

از بعد از ظهر سه شنبه حدود 250 آتش سوزی در استان در حال سوختن بود ، از جمله آتش سوزی در دریاچه اسپارکس در شمال کاملوپس ، که در حال حاضر 680 کیلومتر مربع وسعت دارد.

این تنها بخش کوچکی از 5560 کیلومتر مربع از زمین است که توسط بیش از 1300 آتش سوزی جنگل از آغاز فصل آتش سوزی سوزانده شده است. به گفته شوایتز ، میانگین دوره 10 ساله برای این زمان از سال حدود 760 آتش سوزی در جنگل ها است.

شوایزر گفت که حدود 3300 کارمند در مبارزه با آتش سوزی مشارکت داشته اند و از تمام منابع موجود استفاده می شود.

آتش سوزی در غرب کورتنای در جزیره ونکوور در یک هکتار ادامه داشت. سرویس آتش سوزی پیش از میلاد (BC) می گوید تحقیقات به این دلیل آغاز شده است که آتش در انبوهی از زباله های آلی بوده است. (سرویس آتش سوزی BC BC / Twitter)

تمرکز خدمه بر اطفای حریق است که جوامع را تحت تأثیر قرار می دهد و شوایزر گفت که برخی از آتش سوزی ها در مناطق خارج از کشور می تواند تا برف باریدن ادامه داشته باشد.

حدود 4620 ملک در سراسر پیش از میلاد مسیح دستور تخلیه داده شد و 21000 مورد دیگر نیز آماده تخلیه باقی ماند.

وضعیت فوق العاده در استان افزایش یافته است

دولت BC روز سه شنبه اعلام کرد که وضعیت فوق العاده در استان ، که برای 20 جولای اعلام شده بود ، تا پایان روز 18 اوت تمدید می شود.

مایک فرنورث ، وزیر امنیت عمومی و دادستان کل ایالات متحده در بیانیه ای گفت: “همانطور که در چند هفته گذشته مشاهده کردیم ، ادامه هوای خشک و گرم خطر آتش سوزی احتمالی در جنگل ها را بالا می برد.”

این استان در صورت مواجه شدن با دستور تخلیه ، با تمام ابزار مورد نیاز خود از کلمبیایی های بریتانیایی حمایت خواهد کرد. “

دود غلیظ ناشی از آتش سوزی جنگل حفظ می شود

بخارات آتش جنگل بیشتر آمریکای شمالی را در بر می گیرد چرا که آتش سوزی جنگل ها در سراسر قاره سوزانده می شود.

این دود دید آتش نشانان را با چالش روبرو می کرد ، به این معنی که آنها باید در مورد محل کار هواپیماها استراتژیک باشند.

دود غلیظ به دام افتاده در جنوب داخلی BC باعث لغو پروازها و تأخیر در ورود و خروج از Kelowna و Kamloops شد.

در بیانیه ای که در وب سایت فرودگاه Kelowna ارسال شده است ، آمده است که آتش سوزی در شمال غربی ورنون به سمت دریاچه Okanagan حرکت کرده و منطقه ای پرواز ممنوع بر فراز آتش قرار گرفته است که مانع از فرود هواپیماها می شود.

“ما انتظار داریم عملیات هواپیماها بعداً سرویس خود را مجدداً راه اندازی کنند [Tuesday] بعد از ظهر ، حدود ساعت 3 بعد از ظهر. ما از صبر و حوصله مسافران در این شرایط متغیر قدردانی می کنیم. ”

الچیتز به مسافران یادآوری کرد که پروازهای خود را بررسی کنند ، زیرا کیفیت هوا و محدودیت های حریم هوایی همچنان می تواند باعث تاخیر یا لغو بیشتر شود.

کودکان در 30 ژوئیه 2021 در ساحل ماسه های داغ در مرکز شهر Kelowna ، BC بازی می کنند. (Winston Setto / CBC)

به دلیل دود ، شرابخانه Kelowna Tantalus Vineyards مجبور بود مهمانان را در داخل خانه نگه دارد ، هنگامی که آنها معمولاً بیرون در حیاط بودند ، شراب می چشیدند و از مناظر لذت می بردند.

استفانی موسلی ، مدیر ارتباطات برای فرار از دود و گرما در اوکاناگان ، گفت که مردم همچنان برای بازدید از شرابخانه و مشاهده خدمات آن در داخل خانه می آیند.

“ما بسیار شلوغ بودیم و با توجه به این واقعیت که مردم به ساحل نمی رسیدند ، تقاضا در اتاق مزه ما بسیار زیاد بود. [air quality] شاخص برای بیرون بودن سالم نبود. “

با این حال ، روز سه شنبه ، دود فروکش کرد و ماسلی گفت که این واضح ترین روزی است که در پنج روز دیده اند.

توصیه های مربوط به کیفیت هوا هنوز در قسمت اعظم قبل از میلاد پابرجاست ، اما توصیه های مترو ونکوور در روز سه شنبه لغو شد.

دود آتش سوزی جنگل می تواند شرایط مزمن سلامتی ، از جمله آسم ، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) ، بیماری قلبی و دیابت را تشدید کند.

دکتر بانی هنری ، مسئول بهداشت استان می گوید سوزش چشم ، آبریزش بینی ، گلودرد و سرفه خفیف در حضور دود طبیعی است و در خانه قابل درمان است.

هر کسی که دچار تنگی نفس ، درد قفسه سینه ، سرگیجه ، سرفه شدید یا تپش قلب می شود ، باید به دنبال مراقبت پزشکی باشد.


هرکس مشمول دستور تخلیه شود باید فوراً منطقه را ترک کند.

مراکز تخلیه در سراسر استان ایجاد شده است تا به هر کسی که از یک اجتماع در خطر آتش سوزی خارج می شود ، کمک کند. برای یافتن نزدیکترین مرکز به شما ، به سایت مراجعه کنید مدیریت اضطراری قبل از میلاد. سایت اینترنتی.

از افراد تخلیه شده دعوت می شود تا با آنها ثبت نام کنند خدمات نگهداری اضطراری آنلاین ، خواه به خدمات مرکز تخلیه دسترسی داشته باشند یا نه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *