خبر ها

تغییرات آب و هوا می تواند موضوع کلیدی در انتخابات استانی نوا اسکوشیا در سال 2021 باشد – هالیفاکس

[ad_1]

در سال 2019 ، دانش آموزان در سراسر جهان مجموعه ای از اعتصابات آب و هوایی را انجام دادند و از دولت های مربوطه خواستند تا با تغییرات آب و هوایی مقابله کنند.

در 27 سپتامبر 2019 ، تقریباً 10،000 نفر در اعتراض سازماندهی شده توسط دانش آموزان برای اقدام علیه آب و هوا شرکت کردند. در حال حاضر بسیاری از این دانش آموزان شانس خود را برای رای گیری در انتخابات استانی برای اولین بار خواهند داشت.

در میان آنها Willa Fisher است که سه سال پیش در اجرای این کمپین وسیع کمک کرد. او مشتاقانه منتظر فرصتی برای رای گیری است – و تغییرات آب و هوایی یکی از مواردی است که او هنگام در نظر گرفتن احزاب و نامزدهای مختلف در نظر می گیرد.

بیشتر بخوانید:

راهپیمایی جوانان در سواحل شرقی برای درخواست از اقشار سیاسی برای تغییر اقلیم

فیشر گفت: “این واقعاً در مورد این است که چه کسی تغییر را ایجاد می کند ، زیرا برخی از تغییرات بهتر از کلمات خالی و بدون تغییر است.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

هر سه کشور بزرگ در مورد تغییرات آب و هوا صحبت کردند و برنامه ها و وعده های خود را برای کمک به محیط زیست بیان کردند.

روز سه شنبه ، یان رانکین رهبر لیبرال ها بر اهداف حزب خود برای مقابله با تغییرات آب و هوا تاکید کرد.

وی با اشاره به این که این بلندپروازانه ترین هدف کشور است ، گفت: “عنصر اصلی بستر ما تعهد ما در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به میزان 53 درصد زیر 2005 تا سطح 2030 است.”

“و ما همچنین اولین استانی خواهیم بود که قبل از سال 2050 صفر می شود.”

بیشتر بخوانید:

لیبرال های نوا اسکوشیا در حال راه اندازی یک پلت فرم زیست محیطی با هدف جدید حفاظت از سرزمین هستند

دولت NDP به رهبری گری برل نیز چنین هدفی را دنبال خواهد کرد.

Burrill در 27 ژوئیه گفت: “ما سطح جدیدی از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را برای نوا اسکوشیا معرفی می کنیم که تا سال 2030 50 درصد کمتر از سطح 1990 خواهد بود.”

بیشتر بخوانید:

حزب دموکراتیک ملی نوا اسکوشیا متعهد می شود در صورت انتخاب گازهای گلخانه ای خود را کاهش دهد

در صورت انتخاب ، حزب PC به رهبری تیم هوستون بر انرژی تجدیدپذیر تمرکز می کند.

وی گفت: “ما با انتقال منبع تغذیه نوا اسکوشیا به 80 درصد تجدیدپذیر تا سال 2030 و اختصاص 20 درصد از کل جرم و آب نوا اسکوشیا برای حفاظت از آن تا سال 2030 ، مبارزه با تغییرات آب و هوا را به مرحله جدیدی می رسانیم.” در 23 جولای

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

فیشر می گوید خوشحال است که همه در مورد تغییرات آب و هوا صحبت می کنند و معتقد است اعتصابات دانشجویی به جرقه این گفتگو کمک کرده است ، اما او می گوید که این اهداف عالی رویکرد درستی نیست.

“اغلب هیچ ویژگی خاصی وجود ندارد. آنها نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند. ما نمی دانیم آنها چگونه این کار را خواهند کرد. آنها می گویند که این کار را انجام می دهند ، اما اگر برنامه ای نداشته باشند ، احتمالاً این کار را نمی کنند. “

رأی دهنده اول می گوید که در عوض دوست دارد احزاب تمرکز بیشتری بر مشکلات دست یافتنی محلی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

نظارت بر انتخابات پارلمانی و وعده های رهبران اصلی حزب

فیشر گفت: “معرفی سیاست های واقعی در مورد چگونگی حذف زغال سنگ و زمان انجام هر مرحله ، و توقف گاز آلتون و توقف فروش سر جغد.”

فیشر می گوید که مشتاق رای دادن است و قبل از انتخاب اینکه چه کسی بهترین نماینده وی را دارد مسائل مختلف را در نظر خواهد گرفت و همچنین امیدوار است که این انتخابات نسبت به سال های گذشته منجر به رای دهندگان جوان تری شود.

“من فکر می کنم جنبش اعتصابی مدرسه واقعاً نظر مردم را در مورد اینکه چگونه می توانیم بر این شرایط زندگی واقعی تأثیر بگذاریم و چگونه بسیار قوی تر از آنچه قبلا فکر می کردیم تغییر داد.”

© 2021 Global News ، بخشی از Corus Entertainment Inc.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *