خبر ها

تیم های ورزشی حرفه ای کلگری خود را برای استقبال از طرفداران کلگری آماده می کنند

[ad_1]

مدت زیادی است که هواداران کلگری می توانند تیم خود را به صورت زنده و حضوری در زمین مسابقه در ورزشگاه مک ماهون ببینند و اکنون انتظار تقریبا به پایان رسیده است.

شنبه آینده ، 7 اوت ، Stampeders اولین بازی خانگی خود را از 10 نوامبر 2019 انجام می دهند ، زمانی که در نیمه نهایی در غرب از قهرمانان نهایی جام خاکستری ، Winnipeg Blue Bombers شکست خوردند.

این تیم می گوید در حال حاضر بیش از 20000 بلیط برای مسابقه با آرگونات ها در تورنتو فروخته است.

اگرچه هیچ محدودیتی برای ظرفیت در مک ماهون وجود نخواهد داشت ، اما به دلیل محدودیت فضا ، برخی از مکانها مسدود شده و مخصوص کارکنان تیم است.

بیشتر بخوانید:

“این یک هجو است”: اعتراض آلبرتنان به لغو قوانین COVID-19 برای دومین روز

قبل از بازی Stampeders ، تیم فوتبال Calgary ، FC Golgotha ​​، سه شنبه شب در زمین ATCO Field در Spruce Meadows به زمین باز می گردد ، جایی که انتظار می رود نزدیک به 4000 هوادار در سکوها حضور داشته باشند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

یان آلیسون ، رئیس و مدیر عامل FC Golgotha ​​گفت: “این زمان هیجان انگیزی برای همه ما است.” “ما دوباره گروه را متحد می کنیم. بازیکنان اینجا هستند ، مربیان اینجا هستند و اکنون ما مشتاقانه منتظر بازگشت مجدد هواداران هستیم.

آلیسون همچنین به هواداران توصیه می کند که به دلیل ساخت و سازهای مداوم در نزدیکی Spruce Meadows و اقدامات بهداشتی جدید ، مانند کنترل دما ، که تیم در این فصل برای طرفداران تازه وارد معرفی کرده است ، زمان بیشتری را برای بدست آوردن بازی اختصاص دهند.

با این حال ، بازگشت به رویدادهای ورزشی شخصی و زنده در زمان نامعلومی انجام می شود.

تعداد موارد COVID-19 دوباره در حال افزایش است و آلبرتا تنها چند روز تا برطرف کردن همه محدودیت های بهداشتی دیگر فاصله دارد.

در روزهای اخیر ، جامعه پزشکی از این اقدام ابراز نگرانی کرده و تجمعاتی در کالگری و ادمونتون در اعتراض به لغو محدودیت ها برگزار شده است.

بیشتر بخوانید:

شورای شهر تغییرات در قرارداد مرکز رویداد کلگری را برای پیشبرد پروژه در سال 2022 تصویب می کند

دکتر سومون چاکرابارتی ، پزشک بیماری های عفونی در می سیساگا ، انتاریو ، معتقد است که برای حذف این محدودیت ها هنوز زود است ، اما بهتر است این کار را در تابستان انجام دهید تا در پاییز ، زمانی که سایر بیماری های تنفسی شایع تر می شوند. .

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

در مورد رویدادهای ورزشی زنده ، چاکرابارتی می گوید که تا سال 2020 ، به رویدادهای زنده باید به دلیل واکسن متفاوت نگاه کرد.

چاکرابارتی گفت: “در این شرایط ، گسترش واکسن ها در بین مردم منجر به بن بست های زیادی از نظر انتقال ویروس می شود.” این می تواند مانند سال گذشته منفجر شود. »

چاکرابارتی اعتراف می کند که هزاران طرفدار فریاد در نزدیکی یکدیگر در یک رویداد منجر به پخش می شوند ، اما به دلیل واکسن ها ، تجمعات بزرگ در فضای باز از قبل ایمن تر است.

“حتی اگر موارد افزایش یابد ، این بدان معنا نیست که پس از آن شاهد جهش عظیمی در بستری ها خواهید بود.”

مشاهده پیوند »


© 2021 Global News ، بخشی از Corus Entertainment Inc.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *