خبر ها

رئیس اکتیویژن در بلیزارد سرگرمی به دلیل اتهام آزار و اذیت ، فرهنگ کار سمی کناره گیری کرد

[ad_1]

رئیس اکتیویژن Blizzard Entertainment ، J. آلن براک ، چند هفته پس از آنکه شرکت بازی های ویدئویی تحت تأثیر شکایت از تبعیض و آزار جنسی در کالیفرنیا و همچنین واکنش کارکنان به محیط کار قرار گرفت ، بازنشسته شد.

ایالت از Activision Blizzard Inc شکایت می کند. ماه گذشته ، با استناد به فرهنگ “پسر از برادر” در شرکت پشت بازی های رایانه ای محبوب مانند جهان از وارکرفت و Overwatch که به “زمینه پرورش آزار و تبعیض علیه زنان” تبدیل شده است.

این شکایت ادعا می کند که کارکنان زن دائماً با آزار جنسی روبرو هستند ، تعداد کمی از زنان در نقش های رهبری استخدام می شوند و در این صورت حقوق کمتری دریافت می کنند ، حقوق تشویقی و غرامت کل نسبت به همسالان مرد دارند.

مدیرعامل Activision Blizzard ، بابی کوتیک ، پس از طرح شکایت نامه ای به کارکنان خود ارسال کرد و اظهار داشت که این شرکت “به سرعت شرکتی دلسوز و دلسوز است که برای کار به آنجا آمده اید و از محیطی مطمئن اطمینان حاصل می کند”.

او نوشت: “در هیچ کجای شرکت ما جایی برای تبعیض ، آزار و اذیت یا رفتار نابرابر از هر نوع وجود ندارد.”

روز سه شنبه ، اعلام شد که براک در نامه ای از رئیس دانشکده Activision Blizzard و مدیر عامل دانیل آلگره به کارکنان ، شرکت را ترک می کند. بر اساس وب سایت این شرکت ، ازدواج در ژانویه 2006 به بلیزارد پیوست و قبل از انتصاب به عنوان رئیس جمهور در اکتبر 2018 تعدادی از نقش های رهبری را بر عهده داشت.

این شکایت ادعا می کند که در اوایل سال 2019 ، به ازدواج اطلاع داده شد که کارمندان به دلیل آزار و اذیت جنسی گسترده و تبعیض جنسی ، این شرکت را از سانتا مونیکای کالیفرنیا ترک می کنند. او همچنین ادعا می کند که کارکنان با شکایت در مورد حقوق و قرارهای ناعادلانه به بخش منابع انسانی شرکت مراجعه کرده اند.

روز سه شنبه ، جن اونال و مایک یبارا به عنوان مدیران اجرایی Blizzard منصوب شدند و مسئولیت توسعه و مسئولیت پذیری شرکت را بر عهده گرفتند.

Oneal به عنوان معاون اجرایی توسعه در Blizzard ، و Ybarra به عنوان معاون اجرایی و مدیر کل پلتفرم و فناوری فعالیت می کند.

آلگره می نویسد: “با سالها تجربه در صنعت و تعهد عمیق به یکپارچگی و فراگیری ، اطمینان دارم که جن و مایک با دقت ، شفقت و فداکاری برای برتری ، Blizzard را رهبری خواهند کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *