خبر ها

سفر “دردناک” وینسنت لاپوینت به المپیک می تواند با 2 مدال طلا به پایان برسد

[ad_1]

این تجربه آنقدر تکان دهنده و آسیب زا بود که کانوروکار کانوایی لارنس وینسنت لاپوینت می گوید دیگر به هیچکس اعتماد ندارد.

وینسنت لاپوین به CBC Sports گفت: “من از آن زمان رابطه ای نداشتم ، زیرا چگونه می توانم به کسی اعتماد کنم؟ من بیش از پنج سال با این شخص بودم و تنها یک بوسه آن را انجام داد.”

این مردی که او درباره او صحبت می کند دوست پسر سابقش است.

وینسنت لاپوینت می گوید که او مسئول آزمایش مثبت او برای یک ماده ممنوعه در سال 2019 است. 13 بار قهرمان جهان حذف شد و او را مجبور کرد مسابقات قهرمانی دوومیدانی کانو را در آن سال از دست بدهد و باعث واکنش زنجیره ای از رویدادهایی شد که تقریباً به او ضربه زد. کشورهای المپیک

اما یک نمونه مو از دوست پسر سابقش و یک آزمایش محصول به وینسنت لاپوینت و تیم حقوقی او کمک کرد تا منشاء مواد عضله ساز Ligandrol در سیستم بدن او را پیدا کنند. کافی بود که دادگاه را متقاعد کرد که او گناهکار نیست و بهبود یافته است ، اما نه قبل از اینکه شش ماه از مسابقات را از دست بدهد.

وینسنت لاپوینت گفت: “این دیوانه بود. این دیوانه بود. رسانه ها می گفتند من گناهکار هستم. چندین ماه مردم همین را می گفتند.” “حالا که همه چیز را مرور می کنم ، اگر مجبور شدم دوباره این کار را انجام دهم ، می گویم بیرون هستم.

جریانهای زنده ، نکات برجسته ویدئویی که باید تماشا کنید ، اخبار فوری و موارد دیگر را در یک بسته کامل برای المپیک بیابید. دنبال کردن تیم کانادا هرگز آسان تر و هیجان انگیزتر نبوده است.

بیشتر از توکیو 2020

“من با چرندیات زیادی روبرو شده ام ، اما حالا بیایید آن را فراموش کنیم.”

وینسنت لاپوینت و وکیلش آدام کلویناس در یک کنفرانس مطبوعاتی در مونترال در 27 ژانویه 2020 نشان داده شدند. وینسنت لاپوینت توسط کمیته مبارزه با دوپینگ پاکسازی شد و اجازه بازگشت به رقابت و تمرین را داد. (گراهام هیوز / مطبوعات کانادا)

وینسنت لاپوینت اکنون در توکیو است و برای اولین مسابقه خود در المپیک چهارشنبه در توکیو آماده می شود ، رویداد C1 200 که در بازیها آغاز شد. او رکورد جهانی این رویداد را دارد.

و در حالی که ورزشکار دوومیدانی قایقرانی درجه یک از Trois-Rivieres ، Que. او می خواهد پیش برود ، عواقب طولانی مدت متوقف کردن او ، مراحل بعدی دادگاه و نادیده گرفتن اینکه آیا او حتی می تواند به بازیها برسد ، هنوز بسیار وجود دارد.

وینسنت لاپوینت گفت: “حتی امروز ، من بسیار پارانوئید هستم. اگر وقتی تمرین می کنم بطری آب خود را حدود 30 ثانیه نبینم ، یا او همراه مربی من باشد ، دیگر از آن نمی نوشم.”

او لحظه ای را که خبر آزمایش مثبت خود را دریافت کرد ، به وضوح به یاد می آورد. او یک هفته تا جام جهانی 2019 در یک کمپ تمرینی در آلمان فاصله داشت و با دریافت ایمیلی در اتاق هتل آرام شد.

تماشا کنید. | خانواده اول برای وینسنت لاپوین هستند:

لارنس وینسنت لاپونت از Troyes-Riviera ، کبک می گوید بزرگ شدن در یک شهر کوچک مانند داشتن یک خانواده بزرگ است. 3:05

“این ایمیل تلخ یک وکیل بود [that read] این مرا حذف کرد. عموماً چنین نامیده می شد. او گفت که این یک نامه جدی و ترسناک بود. “فکر نمی کنم حتی اولین جمله نامه را بخوانم.” اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که این یک نمایش پانک بود؟ احساس کردم ضربه خوردم. شبیه یک شوخی بود. غیر واقعی “

او در سالن هتل دوید تا با مربی خود صحبت کند. او چهره ای جدی در چهره اش داشت.

وینسنت لاپوینت گفت: “به محض این که متوجه شدم ، سیل شروع شد. من اشتباه کردم.”

وی پس از آزمایش مثبت برای یک ماده شبه استروئیدی ، با 4 سال محرومیت روبرو شد. این او را از مسابقات جام جهانی حذف کرد ، که همچنین به عنوان یک رویداد برای انتخاب المپیک عمل می کند. به دلیل محرومیت ، او کانادا را تنها با یک سهمیه برای مسابقه در توکیو ترک کرد.

“یافتن منبع دقیق ضروری است”

سپس وینسنت لاپوینت مجبور شد پرونده خود را جمع آوری کند تا دادگاه را متقاعد کند که در آن زمان توسط دوست پسرش آلوده شده است.

او گفت: “من همه چیز را مرور کردم. آنچه خوردم. نوشیدم. موهای من منفی شد.” “من هنوز مجبور بودم منبع دقیق را پیدا کنم. در یک لحظه من با سابقم صحبت می کردم. او نزدیکترین شخص به من بود.”

او او را تحت فشار قرار داد و ماه ها بعد سرانجام او فاش کرد که این ماده را مصرف می کند.

او گفت: “وقتی فهمیدم که او منبع است ، عجیب ترین مخلوط احساسات بود. من خیلی راحت شدم. بنابراین ، خیلی راحت شدم. اما خیلی عصبانی بودم. این دیوانه کننده بود.” “چیزی که بیش از همه از آن عصبانی هستم دروغ بودن ماه ها در مورد آن است.

وقتی فهمیدم که او منبع است ، عجیب ترین مخلوط احساسات بود. خیلی خیالم راحت شد خیلی راحت شد اما خیلی دیوانه– لارنس وینسنت لاپونت

“من برای مدت طولانی حذف شدم و او حتی یکبار هم به من نگفت.”

تصمیم کمیته ضد دوپینگ که توسط فدراسیون بین المللی قایقرانی دعوت شد به وینسنت لاپوینت اجازه داد تا به تمرینات و مسابقات بازگردد.

اما حتی کسب مقام او در تیم کانادایی در توکیو نیز بدون نمایش نبود. در ماه مارس ، کتی وینسنت از می سیساگا ، انتاریو ، در آزمون ملی 200 متر C1 وینسنت لاپوینت را شکست داد.

وینسنت لاپوینت حتی مطمئن نبود که او را از نظر صعود به المپیک کجا خواهد گذاشت.

با این حال ، در ماه ژوئیه ، سازمان ملی ورزش گفت که هر دو وینسنت لاپوینت و وینسنت در مسابقات انفرادی شرکت خواهند کرد. آنها با هم در C2 500 شرکت می کنند ، رویدادی که در آن رکورد جهانی را در اختیار دارند.

“در چند سال گذشته چیزهای زیادی در مورد خودم و زندگی ام آموخته ام. اگر همه اینها را تجربه نکرده بودم ، شخص یا ورزشکاری نبودم که این کار را انجام دهم. احتمالاً برای من بهتر است زیرا سرم فضای متفاوت. “گفت وینسنت لاپوین.

او می گوید به همان سرعت در حال مسابقه است که در سال 2019 ، قبل از فروپاشی جهانش بود.

اکنون ، پس از همه چیزهایی که تجربه کرده است ، سرانجام به مقصدی رسیده است که در بیشتر زندگی خود رویای آن را داشته و می خواهد با کسب دو طلا ، در تاریخ ثبت شود.

وینسنت لاپوینت گفت: “این یک مسیر کج بود. این مسیر درستی برای بازی ها نبود.” “تکنیک من هرگز به این خوبی نبوده است. فکر می کنم بدنم در جای خوبی قرار دارد.

“و من واقعاً احساس می کنم که واقعاً به دستیابی به این هدف برای زنان کمک کرده ام. من به این موضوع افتخار می کنم. این یک فرصت برای من است که رقابت کنم ، اما این فرصتی برای همه زنان برای رقابت است.”

تماشا کنید. | توضیح دهنده ورزش: کانو اسپرینت:

آیا نیاز به تجدید قایقرانی دارید؟ قبل از المپیک 2020 توکیو با این ورزش آشنا شوید. 2:57

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *