خبر ها

شورای کلگری اصرار دارد جلسه فوری شورای داده COVID -19 – کلگری

[ad_1]

با توجه به اینکه اقدامات بهداشتی آلبرتا طی دو هفته کاهش می یابد ، مشاور کلگری از همکارانش می خواهد تا در مورد امکانات شهر کلگری برای اقدامات بهداشتی خود قدم بردارند.

الزامات آزمایش و جداسازی توسط استان در طول همه گیری COVID-19 از جمله پروتکل های بهداشتی است که در 16 اوت لغو می شود.

“این داده ها ضروری هستند. این اطلاعات تنها چیزی است که ما داریم. “

اگر بدانیم ویروس با چه سرعتی در حال رشد است ، می دانیم که چقدر سریع باید واکنش نشان دهیم. “

جوتی گوندک ، عضو شورای بخش 3 و نامزد شهرداری در چهارمین روز اعتراضات علیه تغییرات در سلامت عمومی در خارج از مرکز مک دوگال در کلگری ، اظهار داشت که مایل است که شهر اقدام به جمع آوری داده ها در مورد COVID-19 و در نظر گرفتن سایر تنظیمات کند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

گوندک گفت: “ما پزشک نیستیم ، اما در واقع می توانیم بفهمیم که شواهد و داده ها به ما چه می گویند.”

منع افکار عمومی و عدم دسترسی سیاستمداران به داده ها یک اشتباه بزرگ است. “

گوندک به جای آزمایش داده ها برای COVID-19 ، از شهر خواست تا به روزرسانی های روزانه را از طریق آژانس مدیریت اضطراری کلگری آغاز کند تا با آزمایش نمونه های فاضلاب از دانشگاه کلگری ، داده ها را به اشتراک بگذارد.

بیشتر بخوانید:

چگونه فاضلاب شما می تواند به ردیابی کروناویروس در همسایگی شما کمک کند

نمونه برداری و آزمایش فاضلاب در ژوئیه 2020 آغاز شد و محققان گفتند این نمونه ها می توانند مناطقی را که تعداد موارد ابتلا به COVID-19 افزایش یافته سریعتر از آزمایشات استانی تشخیص دهند.

گاسپروویچ گفت: “این داده ها اطلاعات فوق العاده ای هستند – احتمالاً این اولین سیگنالی است که نشان می دهد مشکلی پیش آمده است – بنابراین ما باید کاملاً از آن استفاده کنیم.” “از آنجا که ما نه تنها می دانیم که چیزی در کلگری اشتباه است ، بلکه حتی می دانیم کجاست ، زیرا می توانید فاضلاب را از کجا می آورید.”

دکتر جو ویپوند ، سازمان دهنده تجمع و پزشک اورژانس ، گفت که داده های فاضلاب برای ارائه داده های گسترده مفید است ، اما نمی تواند داده های خاصی را برای مشخص کردن دقیق شیوع ویروس در آن ارائه دهد.

ویپوند گفت: “این بیماری شیوع بیماری را تشخیص نمی دهد.” “می توانید به چهارگوشهای شهر و وضعیت بد آن در نقاط مختلف شهر نگاه کنید ، اما نمی توانید بگویید که دبیرستان در غرب کانادا دارای یک کوره است ، که مهمانسرا در آگاپه دارای یک کوره است ، که مک دونالد در 4 قرار دارد. خیابان شیوع دارد. “

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

در صورت افزایش موارد ، گوندک گفت که از شهردار ناهید ننشی می خواهد تا جلسه شورای اضطراری را برای بحث در مورد بازگرداندن برخی اقدامات بهداشت عمومی تشکیل دهد.

ماسک هنوز برای حمل و نقل عمومی ، در تاکسی ها و وسایل نقلیه مورد نیاز است ، اما این الزامات نیز در 16 آگوست برداشته می شود.

ننشی گفت که توصیه نمی کند که آئین نامه را به ماسک برگردانید ، اما توصیه هایی را در تعطیلات آگوست شوراها برای بحث در مورد این موضوع در صورت افزایش شدید موارد به خاطر می آورد.

وی افزود: “ما این قدرت را داریم که از مردم بخواهیم در هنگام حمل و نقل از ماسک استفاده کنند. ننشی روز جمعه به Global News گفت: “ما صنعت تاکسی را تنظیم می کنیم ، بنابراین قدرت انجام این کار را داریم.” “اما اگر زمانی لازم باشد که توصیه های تعطیلات تابستانی آنها را به خاطر بسپارم ، زیرا ما باید قوانین داخلی استتار را به دلیل اینکه ما به یک کوره نگاه می کنیم ، برگردانیم ، من در این کار تردید نمی کنم.”

بیشتر بخوانید:

رئیس انجمن پزشکی آلبرتا نگران استانی است که پروتکل های مربوط به COVID-19 را مطرح می کند

مشاوران دیگر نیز موافق بازگرداندن برخی اقدامات هستند ، از جمله درو فارل ، مشاور بخش 7 ، که در توئیتی نوشت که از بازگرداندن قانون ماسک حمایت می کند.

“جان کارلو کارا” مشاور بخش 9 در توییتر نوشت: “من همچنین از بازگرداندن قانون ماسک حمایت می کنم.” متأسفانه ، ما باید منتظر بمانیم تا ارقام بدتر شوند تا از حمایت سیاسی در (شورای شهر) برای غلبه بر آن برخوردار شویم. “

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

در همین حال ، دایان کولی اورکوهارت ، مشاور بخش 13 ، در توییتی نوشت که با بازگشت قانون ماسک ها مخالف است و افزود که این قانون قابل اجرا نخواهد بود.

جف دیویسون ، نامزد و شورای شهردار بخش 6 نیز برای ارزیابی تصمیم استان برای کاهش اقدامات به رسانه های اجتماعی روی آورد.

دیویسون روز دوشنبه در توییتر خود نوشت: “آیا ما واقعاً اولین جایی در جهان خواهیم بود که عمل جداسازی مسیرهای آزمایشی را کنار گذاشته ایم؟” “به سختی می توان جهان را وادار کرد که ما را جدی بگیرند – نگرانم که این سیاست استانی به ما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند.”

شورای شهر در حال حاضر تا سپتامبر در تعطیلات تابستانی است.

دواین برادر ، دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه مونت رویال ، گفت که به دلیل کمبود قدرت در شهر در مورد اقدامات بهداشتی ، انتخابات شهرداری ها در 18 اکتبر باید در تجزیه و تحلیل آنچه شورای تصمیم می گیرد با اقدامات بهداشتی انجام دهد ، مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: “وقتی به محدودیت های ویروس کرونا که شهر ظرفیت ایجاد آن را دارد نگاه می کنیم ، صرف نظر از این انتخابات در حال انجام ، نمی توان آنها را در نظر گرفت.”

مشاهده پیوند »


© 2021 Global News ، بخشی از Corus Entertainment Inc.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *