خبر ها

فرماندار میسوری زن و شوهری را که اسلحه به سوی معترضان Black Lives Matter نشانه گرفته بودند ، بخشید

[ad_1]

مایک پارسون ، فرماندار ایالت میسوری روز سه شنبه اعلام کرد که به وعده خود در مورد عفو زوجی که به دلیل نشانه زدن اسلحه به سمت معترضان عدالت اجتماعی شهرت پیدا کرده بودند ، عمل کرد ، زیرا آنها سال گذشته از خانه این زوج در محله ای لوکس در سنت لوئیس عبور کردند.

پارسونز ، جمهوری خواه ، روز جمعه عفو کرد مارک مک کلسکی ، که در ماه ژوئن به دلیل نقض درجه چهارم به جرم خود اعتراف کرد و 750 دلار جریمه شد ، و پاتریشیا مک کلوسکی ، که به آزار و اذیت جنایی اعتراف کرد و 2000 دلار جریمه شد.

جوئل شوارتز ، وکیل مک کلسکی ، روز سه شنبه گفت: “مارک مک کلوسکی علناً اعلام کرده است که اگر در موقعیت مشابهی دخیل بود ، دقیقاً همان رفتار را داشت.” او معتقد است که عفو این رفتار را توجیه می کند ».

مک کلاسکی ، هر دو وکیل در سن 60 سالگی ، گفتند که در ماه ژوئن سال 2020 از سوی معترضانی که از خانه خود عبور می کردند و قصد داشتند در مقابل یکی از صدها تظاهرات مشابه در سراسر کشور پس از جورج در مقابل تظاهرات در مقابل تظاهرات خود عبور کنند ، تهدید شدند. مرگ فلوید این زوج همچنین گفتند که گروه به یک خیابان خصوصی نفوذ کرد.

بر اساس کیفرخواست ، مارک مک کلوسکی با تفنگ AR-15 خانه خود را ترک کرد و پاتریشیا مک کلوسکی تپانچه نیمه اتوماتیک را تکان داد. عکس ها و ویدئوهای موجود در تلفن همراه این رویارویی را به تصویر کشیدند که توجه گسترده ای را به خود جلب کرد و این زوج را برای برخی قهرمان و برای برخی دیگر خبیث کرد. بدون تیراندازی و تلفات جانی.

پاتریشیا مک کلوسکی در ژوئن 2020 اسلحه گرم خود را علیه معترضان در سنت لوئیس ماس کنار کشید. (لارنس برایانت / رویترز)

ریچارد کالاهان ، دادستان ویژه گفت که تحقیقات وی معترضان را آرام نشان داده است.

کالاهان در بیانیه ای مطبوعاتی پس از اعتراف مکلاکسکی به گناه ، گفت: “هیچ مدرکی مبنی بر اینکه هر یک از آنها سلاح داشت ، وجود نداشت و هیچ کس با من مصاحبه نکرد که متوجه جسارت ورود به یک منطقه خصوصی شده است.”

مارک مک کلسکی ، که در ماه مه اعلام کرد که برای تصاحب کرسی مجلس سنای آمریکا در میسوری نامزد شده است ، پس از استماع این درخواست تبرئه نشد.

او از پله های دادگاه در مرکز شهر سنت لوئیس گفت: “من دوباره این کار را می کنم.” “هر بار که جمعیت به من نزدیک می شوند ، من تمام تلاش خود را می کنم تا آنها را در معرض آسیب فوری جسمی قرار دهم ، زیرا این کار آنها را از تخریب خانه و خانواده ام باز می دارد.”

از آنجا که این اتهامات جنایت محسوب می شوند ، مک کلسکی با احتمال از دست دادن مجوزهای خود طبق قانون یا حق داشتن سلاح گرم روبرو نیست.

مک کلسکی ها در مبارزات انتخاباتی ترامپ در اسکرانتون ، پنسیلوانیا ، در سپتامبر 2020 دیده شدند. (کریستوفر دولان / تایمز-تریبیون از طریق AP)

در ماه اکتبر ، مک کلسکی توسط هیئت منصفه به اتهام جنایت های جدی به دلیل استفاده غیرقانونی از سلاح و جعل شواهد متهم شد. کالاهان بعداً اتهامات را تغییر داد تا به هیئت منصفه به جای سلاح ، جایگزینی برای محکومیت جنایی داد.

تیم حقوقی پارسون ماههاست که درخواست بخشش می کند.

او هنوز اقدامی علیه زندانی قدیمی کوین استریکلند انجام نداده است ، که چندین دادستان می گویند در قتل سه گانه کانزاس سیتی در سال 1978 بی گناه است. پارسون ممکن است استریکلند را ببخشد ، اما او گفت که مطمئن نیست بی گناه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *