خبر ها

ملخ های تخریب کننده محصول ، غذای کشاورزان مانیتوبا را می جوند

[ad_1]

برای چهارمین سال پیاپی ، جمعیت ملخ مانیتوبا در حال افزایش است و مشکلات بیشتری را برای کشاورزانی که در حال حاضر برای مقابله با خشکسالی تلاش می کنند ایجاد می کند.

حشرات با حدود 85 گونه در مانیتوبا ، در شرایط گرم و خشک رشد می کنند. آنها از علف های سبز و غلات ، حبوبات و دانه های روغنی تغذیه می کنند.

همچنین اگر جوجه به راحتی در دسترس نباشد جویدن محصولات دیگر نیز شناخته شده است.

جان گاولوسکی حشره شناس از کشاورزی منیتوبا می گوید: “برخی مناطق بسیار وسیع هستند و کنترل آنها مشکل دارد. مناطق دیگر چندان وحشتناک نیستند. بنابراین این وضعیت در حال تغییر است.”

“من می گویم که Interlake احتمالاً یکی از مناطقی است که من بیشترین آسیب را از ملخ ها به دلیل ترکیب محصولاتی که به خوبی رشد نمی کنند و سطح بالایی از ملخ ها شنیده ام.”

تحقیقات ملخ از سال 1931 وجود داشته است.

گاولوسکی گفت که تعداد ملخ ها از سال 2017 به طور پیوسته در حال افزایش است. تحقیقات مفصلی از سال 1931 در منیتوبا انجام شده است. گاولوسکی و کارکنانش در حال آماده سازی برای شمارش 2021 در این ماه هستند.

پیش بینی ها بر اساس سرشماری های فیزیکی همراه با زمینه ها ، و همچنین شرایط آب و هوایی و روندهای اخیر است.

وی گفت: “اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، پیش بینی ما برای ملخ آن چیزی را که واقعاً رخ داده بود ، دست کم گرفت ، که کاملاً غیر منتظره نیست ، زیرا پیش بینی چیزی جز یک پیش بینی نیست.” “شما نمی توانید از جستجو یا جستجوی خودداری کنید زیرا پیش بینی در منطقه من کم بود و من سعی می کنم آن را واجد شرایط کنم.

این کشاورزان همه چیز را به آن اختصاص دادند. این امرار معاش آنهاست و هر چیزی که اتفاق می افتد به آرامی سرعت می گیرد.“کوین تامپسون ، کشاورز و کشاورز.”

چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند بر آنچه اکنون واقعاً اتفاق می افتد تأثیر بگذارد. ”

تابستان امسال ، طبق گزارش Manitoba Agriculture ، تنها پنج درصد گندم و کلزا در منطقه Interlake با کیفیت خوب رتبه بندی شده است. در بخش غربی استان ، حدود نیمی از محصولات زراعی خوب ارزیابی می شوند.

کشاورزان در “نبرد دائمی”

کوین تامپسون با خانواده اش در نزدیکی دوفین در غرب مانیتوبا ، در حدود 250 کیلومتری شمال غربی وینیپگ ، کشاورزی می کند.

او همچنین متخصص کشاورزی در 360 Ag Consulting گفت که منطقه او امسال بیش از حد معمول با ملخ برخورد می کند.

تامپسون هفته گذشته در مصاحبه ای با یک منطقه در این منطقه گفت: “این یک نبرد دائمی بود.” “این میدان پشت سر ما هنوز ارزش ذخیره شدن را دارد.”

کوین تامپسون ، کشاورزی در 360 Ag Consulting که به همراه خانواده اش در نزدیکی دوفین ، مزرعه داری می کند ، می گوید ملخ ها در “نبردی مداوم” بوده اند. (رایلی لایچوک / CBC)

تامپسون گفت که برخی از مزارع در منطقه بارها و بارها برای ملخ ها سمپاشی شده است ، اما حشرات هنوز در حال جویدن این مزارع هستند ، آخرین تهدید برای کشاورزان خشکسالی.

او گفت: “این یک چالش بود ، من حدس می زنم که راه خوبی برای بیان آن باشد.” “با یخبندان اواخر بهار و گرما ، اشکالات. این همه محدوده بود. باد ، تگرگ اخیرا. ما همه چیز را دیده ایم.”

پانزده شهرداری در مانیتوبا وضعیت کشاورزی را فاجعه اعلام کرده اند که به دلیل شرایط سخت رو به رشد است. در برخی مناطق ، برداشت در حال انجام است و برخی از مزارع به دلیل خشکسالی هفته ها زودتر از حد معمول رسیده می شوند.

تامپسون انتظار دارد که برخی از رشته هایش هنوز بتوانند حدود نیمی از درآمد سالانه معمولی را دریافت کنند و خود را خوش شانس می داند.

تامپسون گفت: “این کشاورزان همه اینها را به کار می گیرند.” این امرار معاش آنهاست و هر اتفاقی که می افتد به آرامی بالا می رود. “

همه تصمیمات به باران اشاره می کند

گاولوسکی گفت که جمعیت ملخ ها می تواند با باران مداوم سرنگون شود ، چیزی که مانیتوبا مدتی است ندیده است.

او گفت: “ملخ ها ، آنها در شرایط گرم و خشک بسیار بهتر عمل می کنند.” “و اگر هوا گرم است ، تخم گذاری را زودتر شروع می کنند. اگر گرم شوند ، تمام تابستان خشک شوند ، به حداکثر تعداد تخم مرغ خود نزدیکتر می شوند.”

تامپسون گفت تولیدکنندگان با وجود چالش ها سعی خواهند کرد آنچه را که می توانند ذخیره کنند.

اگر ملخ ها به سرعت به دام نیفتند ، می توانند راه خود را از طریق محصولات غذایی بخورند. (رایلی لایچوک / CBC)

“من در سالهای مرطوب اینجا بودم و این یک مبارزه بود. اما امسال میزان تهدیدها و تنوع تهدیدها قطعاً برای من تازگی داشت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *