خبر ها

همه گیر ، پیامهای ترکیبی برنامه دانش آموزان کانادایی برای سفر به ایالات متحده را برای مدرسه پیچیده می کند

[ad_1]

گرانت برگرون در حال آماده شدن است تا دخترش را در پاییز امسال به مدرسه در شیکاگو ببرد ، اما برخلاف دو فرزند دیگرش که در حال تحصیل در ایالات متحده هستند ، سفر امسال به محوطه دانشگاه ممکن است به دلیل محدودیت های همه گیری COVID-19 پیچیده تر باشد. . والدین می گویند که ارسال پیام های مختلف توسط نگهبانان مرزی ایالات متحده به ما کمک نمی کند.

دختر برگرون ، کلن ، اولین سال پرستاری خود را در دانشگاه لویولا در شیکاگو آغاز کرد و مانند دیگر خانواده هایی که دارای فرزند در ایالات متحده بودند ، قصد داشت او را از ویندزور انتاریو به شیکاگو از مرز عبور دهد.

برگرون از اسکس ، انتاریو ، خارج از ویندزور ، می گوید: “ما قبلاً مجبور نبودیم با این ماهیت محدود کننده مرز برخورد کنیم.” “این واقعاً ما را کمی از یک حلقه دور می کند.”

دو هفته پیش ، دولت فدرال اعلام کرد آمریکایی های واکسینه شده کامل می توانند بدون قرنطینه 9 آگوست وارد کانادا شوند.

یک روز بعد ، دولت آمریکا گفت کشور مرزی زمینی اش برای سفرهای غیر ضروری حداقل تا 21 آگوست بسته خواهد شد تا شیوع کووید -19 را محدود کند.

سخنگوی گمرک و حفاظت از مرزهای آمریکا (CBP) در بیانیه ای به CBC News گفت که افرادی که برای تحصیل به آمریکا سفر می کنند و همچنین اعضای خانواده که به دانش آموزان در حرکت کمک می کنند ضروری تلقی می شوند.

در این بیانیه آمده است: “مسافران باید مدارک معتبر سفر را نشان دهند.”

“کارکنان CBP باید بر اساس حقایق و شرایطی که کارکنان در طول بازرسی شناخته شده اند ، صلاحیت هر مسافری در ایالات متحده در بندر ورود را تعیین کنند.”

قوانین عبور از مرز منجر به سردرگمی می شود

اگرچه مدرسه ضروری تلقی می شود ، اما برخی از والدین و دانش آموزان در کانادا می گویند هنوز در مورد قوانین مجاز به عبور از مرز و تحت چه شرایطی ابهام وجود دارد.

برگرون می گوید وقتی با دفتر صحرایی دیترویت تماس گرفت ، یک مقام CBP به او گفت که والدین معمولاً اجازه دارند با دانش آموزی که برای اولین بار به ایالات متحده نقل مکان می کند ، همراهی کنند.

گری برگرون از اسکس ، انتاریو ، قصد دارد دخترش کلین را از روی پل سفیر ویندزور-دیترویت عبور دهد تا او را به دانشگاه شیکاگو برساند. یک نگهبان مرزی از طریق تلفن به او گفت که معمولاً والدین اجازه دارند دانش آموزی را که برای اولین بار به ایالات متحده حرکت می کرد همراهی کنند. (راب گوردبکه / مطبوعات کانادا)

برگرون می گوید: “من این را فقط از طریق یک نماینده تلفنی به صورت شفاهی دریافت کردم ، که اساساً هیچ معنی ای ندارد ، زیرا وقتی شما خود را به کابین معرفی می کنید ، آن شخص توانایی بسیار مهمی در رد یا اجازه ورود دارد.”

“برای ما راحت نیست که فقط او را برای اولین بار به تنهایی بفرستیم و بگوییم: موفق باشی ، خودت حرکت کن.”

آرون بوکر ، سخنگوی CBP در مصاحبه با CBC News گفت که راهنمایی خاصی برای والدین به صورت آنلاین در دسترس نیست ، زیرا تعیین پذیرش فرد در ایالات متحده به وضعیت هر فرد بستگی دارد.

وی گفت: “انتشار دستورالعمل های بسیار خاص کمی بیش از حد گمانه زنی خواهد بود.” “برای والدین بسیار آسان تر است که به بندر ورودی متصل شوند.”

راشل آلتر ، 22 ساله ، از شهر خود Thornhill ، انتاریو ، شمال تورنتو ، به دانشگاه کلمبیا در نیویورک برای اولین سال خود در کالج تربیت معلم نقل مکان کرد.

راشل آلتر ، 22 ساله ، از تورنهیل ، انتاریو ، در کالج معلمی در دانشگاه کلمبیا در نیویورک شرکت خواهد کرد. (ارسال شده توسط راشل آلتر)

او قصد دارد با والدین خود از مرز عبور کند و با یک مرزبان صحبت می کند تا تایید کند که آیا این کار مجاز است. افسر به او گفت که یکی از والدین می تواند او را در مرز همراهی کند ، اما آلتر گفت هیچ سیاست مشخصی وجود ندارد که بتواند برای تأیید اظهارات وی مشورت کند.

آلتر می گوید: “من با این اطلاعات آنقدر راحت نبودم که بتوانم همه چیز را بسته بندی کنم و پشتیبان نداشته باشم.”

با توجه به عدم قطعیت سفرهای زمینی ، آلتر تصمیم گرفت که بهترین پرواز است. این بدان معناست که او مجبور است برخی از مبلمان خریداری شده در کانادا را بازگرداند و از هم اتاقی های خود در ایالات متحده بخواهد که مبلغی را برای آن تهیه کنند.

او گفت: “راستش ، این یک فاجعه واقعاً بزرگ بود.” “من شخصاً رانندگی نمی کنم و همچنین نیازی به ماشین در نیویورک ندارم. باید برگردم [the furniture] واقعا ناامید کننده بود “

پسر لو جمرنیک برای دانشگاه داکوتای شمالی هاکی بازی می کند.

لو جمرنیک ، چپ ، از کالگری و پسرش لویی ، که در دانشگاه داکوتای شمالی تحصیل می کند. از آنجا که لوئیس بیش از 18 سال دارد ، جمرنیک در دسامبر گذشته اجازه نداشت با او از مرز کانادا و آمریکا همراهی کند. (ارسال شده توسط لو جمرنیک)

جمرنیک قبل از خروج از خانه اش در کالگری برای اولین بار در دسامبر 2020 به محوطه دانشگاه ، با مرز کانادا و آمریکا تماس گرفت و از یک افسر پرسید که آیا می تواند پسرش لویی را در این سفر همراهی کند.

افسر به یامرنیک گفت که اگر پسرش 18 ساله یا بزرگتر بود ، مجبور بود تنها سفر کند ، بنابراین از آنجا که لوئیس 21 ساله بود ، به تنهایی به ایالات متحده رفت.

“هیچ مشکلی برای عبور از مرز وجود نداشت [alone]”جمرنیک گفت.” او دارای گذرنامه ، مجوز و تمام سوابق مدرسه بود. “

خانواده ها به دنبال پشتیبانی ، پاسخ آنلاین هستند

بوکر گفت سن عاملی است که مرزبانان به آن توجه می کنند ، اما آنها همچنین اذعان دارند که شرایطی وجود دارد که در آن دانش آموزان ممکن است بدون توجه به سنشان نیاز به همراهی والدین خود داشته باشند.

دختر برگرون 18 ساله است و او نگران است که وقتی خانواده به مرز می رسند ، او و همسرش رد شوند.

برگرون می گوید: “وقتی با نماینده میدانی صحبت می کردم ، او معمولاً می گفت اگر دانش آموز زیر 18 سال باشد ، ما مشکلی نداریم که اجازه دهیم والدین آنها را همراهی کنند.”

“بنابراین ما هنوز در پوسته تخم مرغ هستیم ، زیرا نمی دانیم.”

لورا دانیلز ، مرکز ردیف عقب ، و همسرش پیتر موفق شدند دختر خود اولیویا را در مقابل مدرسه ای در دانشگاه ایالتی فیرمونت در ویرجینیای غربی ، با عبور از پل صلح در بوفالو ، نیویورک ، رانندگی کنند. دختر بزرگتر آنها ، جردن ، در سمت چپ نشان داده شده است. (ارسال شده توسط لورا دانیلز)

دختر 18 ساله لورا دنیلز ، که در Owen Sound ، انتاریو زندگی می کند ، به زودی اولین سال خود را در دانشگاه Fairmont در ویرجینیای غربی آغاز می کند.

جمعه گذشته ، دنیلز و همسرش پیتر موفق شدند اولیویا را از طریق پل صلح در بوفالو ، نیویورک ، به ویرجینیای غربی برسانند. او چند هفته پیش شنید که طرف آمریکایی مرز زمینی برای سفرهای پیش پا افتاده باقی می ماند ، برای مشاوره با والدین دیگر در فیس بوک تماس گرفت.

دنیلز می گوید: “تا زمانی که با برخی دیگر از والدین کودکانی که در آمریکا به مدرسه می روند صحبت کردم ، آنها به این موضوع اشاره کردند که این امر مربوط به مرزبانان است.”

“برخی گفته اند که اگر دو والدین کودکی را به مدرسه می برند ، فکر می کنند این تعطیلات است ، نه یک سفر اجباری برای رفتن به مدرسه.”

یک سخنگو گفت که گمرک و مرزبانان آمریکایی در نهایت صلاحیت یک فرد در ایالات متحده از کانادا را تعیین می کنند. (دیو چیدلی / پرس کانادایی)

بوکر ، سخنگوی CPB هنگام تعیین اینکه آیا این سفر ضروری است یا خیر ، گفت که نگهبانان مرزی زمانی را که یکی از اعضای خانواده قصد دارد با فرزند خود در ایالات متحده بگذراند و تعداد اعضای خانواده ای که از مرز عبور می کنند ، در نظر خواهند گرفت.

وی گفت: “این بستگی به شرایطی دارد که در آن اتفاق می افتد.”

“افسران نمی فهمند چرا چهار تا شش نفر از اعضای خانواده باید بروند. توجیه آن واقعاً سخت خواهد بود.”

برگرون با ناشناخته بودن بسیاری در معادله گفت که برای یافتن پاسخ ها به صورت آنلاین با خانواده های دیگر تماس گرفته است.

وی گفت: “ما بسیاری از خانواده های دیگر را که دارای فرزندانی هستند که در کالج ها و دانشگاه های آمریکا تحصیل می کنند ، نمی شناسیم ، اما در نهایت ، فیس بوک کمک کرد.”

“ما توانستیم ناراحتی ها و نگرانی های خود را در مورد این وضعیت مرزی به اشتراک بگذاریم.”

تماشا کنید. | محدودیت های مرز زمینی ایالات متحده حداقل تا 21 آگوست برقرار است:

بیل بلر ، وزیر امنیت عمومی می گوید ایالات متحده و کانادا در مورد لغو محدودیت های کرونا در مرزها به نفع شهروندان خود عمل خواهند کرد. 1:22

نکاتی در مورد رانندگی والدین به ایالات متحده

در کنار صادق بودن با مرزبانان ، بزرگترین توصیه جمرنیک به دانشجویان کانادایی این است که به جای جابجایی وسایل در مرز ، مبلمان و سایر امکانات رفاهی را در ایالات متحده سفارش دهند.

وی گفت: “من به مردم می گویم تا جایی که ممکن است چیزها را جابجا نکنند.”

“توصیه دیگر این است که به مکانی در ایالات متحده پرواز کنید ، دانش آموز را در آنجا ملاقات کنید و سپس دیگران را بیرون ببرید.”

برگرون و دنیلز تصمیم گرفته اند در صورت بروز مشکل در عبور از مرزها برنامه های اضطراری داشته باشند.

اگر فقط یکی از والدین اجازه داشت دخترش را به مدرسه ببرد ، دانیلز گفت که شوهرش توسط یکی از اقوامش در مرز گرفته می شود و روز بعد سعی می کند پرواز خود را به ویرجینیای غربی پیدا کند.

از نظر برگرون ، برنامه خانواده اش این است که به شیکاگو پرواز کنند و سپس یک ماشین اجاره کنند تا به دانشگاه بروند.

وی گفت که تأیید مقامات مرزی مبنی بر همراهی والدین با فرزندی در مرز تا حدی اطمینان بخش است ، اما او می خواهد والدین شفاف تر باشند.

“من فکر می کنم اگر بتوانیم از گمرکات عبور کنیم همه چیز خوب خواهد بود. و آنچه من می خواهم داشته باشم نوعی ضمانت از قبل است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *