خبر ها

ویروس کرونا: آنچه روز سه شنبه در کانادا و سراسر جهان اتفاق می افتد

[ad_1]

آخرین مورد:

مقامات چینی اعلام کردند که آزمایش گسترده ای از ویروس کرونا در ووهان انجام شده است زیرا مجموعه ای غیرمعمول از شیوع بیماری کووید -19 به شهری که این بیماری برای اولین بار در اواخر سال 2019 در آن شناسایی شد ، رسید.

مرکز استان 11 میلیون نفری در مرکز چین جدیدترین شهری است که در سراسر این شهر آزمایش شده است. سه مورد در ووهان روز دوشنبه تأیید شد ، اولین پرونده حل نشده وی در بیش از یک سال.

چین از زمان همه گیری اولیه که ووهان را ویران کرد و در سراسر جهان گسترش یافت ، COVID-19 را در خانه خود تا حد زیادی محدود کرده است. از آن زمان مقامات در هنگام ظهور بیماری با محاصره سریع و آزمایش های جمعی دستکاری کرده و آن را کنترل کرده اند.

شیوع فعلی هنوز صدها نفر است ، اما بسیار گسترده تر از موارد قبلی است. بسیاری از موارد به عنوان یک نوع بسیار مسری از دلتا شناخته شده اند.

کمیسیون بهداشت ملی روز سه شنبه اعلام کرد که 90 مورد جدید روز گذشته تایید شده است.

-از آسوشیتدپرس ، آخرین بار در ساعت 7:05 صبح ET به روز شده است


آنچه در کانادا اتفاق می افتد

تماشا کنید. | نگرانی مجدد در مورد موارد رو به رشد COVID-19 ، نوع دلتا:

اگرچه کانادا یکی از بالاترین نرخ واکسیناسیون در جهان را دارد ، اما این ممکن است برای کند کردن شیوع COVID-19 ناشی از نوع بسیار مسری دلتا کافی نباشد. 2:34


آنچه در جهان اتفاق می افتد

یکی از بازدیدکنندگان مدارک خود را در میز پذیرش ارائه می دهد تا از واکسن Pfizer COVID-19 در دانشگاه Aoyama Gakuin در توکیو در روز دوشنبه عکس دریافت کند. (استانیسلاو کوگیکو / آسوشیتدپرس)

به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 198.9 میلیون مورد ابتلا به کووید -19 صبح زود سه شنبه گزارش شد. شمار قربانیان گزارش شده در سراسر جهان بیش از 4.2 میلیون نفر است.

که در منطقه آسیا و اقیانوسیه منطقه ، ژاپن بر بستری کردن بیمارانی که به شدت مبتلا به COVID-19 هستند و کسانی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند تمرکز خواهد کرد ، در حالی که دیگران در خانه ها به دلیل نگرانی ها در مورد سیستم پزشکی متشنج با افزایش موارد میزبانی المپیک توکیو در خانه منزوی شده اند.

مقام ارشد بهداشت پاکستان می گوید که کشورش برای نخستین بار در 24 ساعت گذشته یک میلیون دوز واکسن کووید -19 در سراسر کشور داده است. آخرین تحولات چند روز پس از آن صورت می گیرد که پاکستان محاصره شهر بندری جنوبی کراچی و دیگر مناطق پرخطر را اعمال کرد.

که در آمریکا، ایالت های فلوریدا و لوئیزیانا ایالات متحده روز دوشنبه یا نزدیک به بالاترین میزان بستری خود از زمان شیوع ویروس کرونا بودند ، روندی که به دلیل نوع دلتا هنوز در حال گسترش است.

طبق اعلام مراکز کنترل قارچ ایالات متحده ، تقریباً سه نفر از هر چهار آمریکایی بالای 18 سال حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را از روز دوشنبه دریافت کردند.

که در آفریقامراکش با تشدید محدودیت ها برای مقابله با افزایش عفونت ها ، منع رفت و آمد شبانه را تمدید می کند.

که در خاورمیانهبراساس پیگیری دانشگاه جان هاپکینز ، COVID-19 ، ایران روز دوشنبه 37،189 مورد جدید از اوج بیماری COVID-19 را گزارش کرد. این کشور که چندین موج ویروس جدید کرونا به آن ضربه زده است ، 411 نفر دیگر جان خود را از دست داده است.

که در اروپا، قلمرو برون مرزی گوادلوپ در فرانسه حداقل به مدت سه هفته وارد محاصره جدیدی می شود.

بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا ، گفته است که می خواهد صنعت گردشگری را با یک سیستم ساده و با کاربری آسان احیا کند که به شما امکان می دهد بدون معرفی انواع جدید ویروس ، به خارج از کشور سفر کنید.

از آسوشیتدپرس ، رویترز و CBC News ، آخرین بار در ساعت 6:55 بعد از ظهر به روز شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *