خبر ها

ژاپن تنها موارد جدی بیماری کووید -19 را به عنوان فشار سیستم پزشکی در بیمارستان بستری می کند

[ad_1]

مقامات ژاپن اعلام کردند که ژاپن بر بستری بیمارانی که به شدت مبتلا به COVID-19 هستند و کسانی که در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند ، تمرکز خواهد کرد ، در حالی که دیگران خود را در خانه منزوی می کنند.

این کشور شاهد افزایش شدید موارد ابتلا به ویروس کرونا بوده و روزانه بیش از 10000 مورد جدید ابتلا را در سراسر کشور ثبت کرده است. توکیو در روز شنبه رکورد 4058 را ثبت کرد.

کاتسونوبو کاتو ، وزیر کابینه به خبرنگاران گفت که تعداد کمی از افراد مسن ، که بیشتر آنها واکسینه شده اند ، در حال عفونت هستند.

وی گفت: از سوی دیگر ، عفونت در افراد جوان در حال افزایش است و افراد 40 تا 50 ساله با علائم شدید در حال افزایش هستند. از آنجا که افراد نیز با گرمازدگی در بیمارستان بستری می شوند ، برخی از افراد نمی توانند بلافاصله بستری شوند و در خانه بهبود پیدا کنند. “

بیشتر بخوانید:

احیای کووید -19 آسیا را تحت تأثیر قرار داده است زیرا توکیو ، تایلند و مالزی رکورددار موارد ابتلا هستند

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

نخست وزیر یوشیهیده سوگا ، با اعلام این تغییر در روز دوشنبه ، گفت که دولت اطمینان می دهد که افرادی که در خانه منزوی هستند در صورت لزوم در بیمارستان بستری شوند.

سیاست قبلی این بود که گروه وسیعی از بیماران در معرض خطر را در بیمارستان بستری کند.

برخی نگران هستند که این تغییر منجر به مرگ بیشتر شود و رهبر مخالفان حزب دموکراتیک مشروطه ژاپن ، یوکیو ادانو ، این تغییر را محکوم کرده است.

NHK به نقل از وی گفت: “آنها آن را درمان خانگی می نامند ، اما در واقع ترک خانه است.”

ژاپن روز دوشنبه وضعیت اضطراری خود را به سه استان در نزدیکی توکیو و غرب استان اوساکا گسترش داد. وضعیت فوق العاده موجود در توکیو – چهارمین مورد از آغاز همه گیری همه گیر – و اوکیناوا تا 31 آگوست ادامه خواهد داشت.


برای پخش فیلم کلیک کنید:نگرانی ورزشکاران کانادایی در توکیو از زمان آغاز رسمی بازی های المپیک


نگرانی ورزشکاران کانادایی در توکیو هنگام شروع رسمی بازی های المپیک – 23 ژوئیه 2021

این کشور از شیوع ویرانگر ویروس در امان مانده است ، با حدود 932،000 مورد کل و کمی بیش از 15000 مرگ تا روز یکشنبه.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

اما اکنون او در تلاش است تا نسخه بسیار قابل انتقال Delta را مهار کند ، حتی در حالی که مردم از محدودیت های داوطلبانه فعالیت های آن خسته شده اند و از گسترش واکسیناسیون عقب مانده اند.

کمتر از 30 درصد از مردم به طور کامل واکسینه شده اند ، از جمله سه چهارم افراد 65 سال به بالا.

داده های توکیو نشان می دهد که نزدیک به 70 درصد تخت های بیمارستانی برای بیماران وخیم مبتلا به COVID-19 تا روز یکشنبه پر می شود.

طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت ، بیماران مبتلا به بیماری شدید به افرادی گفته می شود که نیاز به بستری در بخش های مراقبت ویژه (مراقبت های ویژه) یا دستگاه های تنفس مصنوعی دارند.

بیشتر بخوانید:

با ادامه بازی های المپیک ، میزان آلودگی روزانه COVID-19 در توکیو به رکورد می رسد

روزنامه توکیو شیمبون می گوید که 12000 بیمار در خانه ها منزوی شده اند که 12 برابر در ماه گذشته بوده است.

سازمان دهندگان سوگا و المپیک می گویند هیچ ارتباطی بین 23 جولای و آگوست وجود ندارد. 8 بازی تابستانی و افزایش شدید موارد. با این حال ، کارشناسان پزشکی گفتند که المپیک پیامی گیج کننده در مورد نیاز به ماندن در خانه ارسال کرد و به افزایش صعود کمک کرد.

برخلاف محدودیت های داوطلبانه و سطح پایین واکسیناسیون در جاهای دیگر ژاپن ، بیش از 80 درصد مردم دهکده المپیک توکیو برای ورزشکاران و مربیان واکسینه شده اند ، آزمایش اجباری است و حرکت محدود می شود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

برگزارکنندگان روز سه شنبه 18 مورد جدید COVID-19 مربوط به بازی ها را اعلام کردند که تعداد کل آنها از 1 ژوئیه به 294 رسید.

(گزارش اضافی توسط Ritsuko Ando و Kaori Kaneko. ویرایش شده توسط Gary Doyle)

مشاهده پیوند »
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *