خبر ها

کاخ سفید از ایالت ها و شهرها می خواهد که از تخلیه جلوگیری کنند

[ad_1]

کاخ سفید از دولت های ایالتی و محلی می خواهد که به سرعت سیاست هایی را برای محافظت از مستاجران اتخاذ کنند پس از پایان مهلت تعطیلی آخر هفته اخراج ها ، که به طور بالقوه میلیون ها آمریکایی را از خانه های خود بیرون می کند.

کاخ سفید روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که دولت فدرال 46.5 میلیارد دلار برای نگهداری مستاجران در خانه های خود اختصاص داده است. اما او ایالت ها و شهرها را متهم کرد که “بسیار کند عمل می کنند” و مانع از انتقال این کمک ها به مستاجرانی می شود که معیشت آنها در اثر همه گیری بهبود یافته است.

تمرکز بر ایالات متحده در حالی صورت می گیرد که جو بایدن ، رئیس جمهور ، با انتقاد شدید از جمله از سوی برخی از اعضای حزب خود ، به دلیل مقابله آرام با پایان مهلت قانونی مواجه است. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، چشم انداز اخراج گسترده را “غیرقابل توضیح” توصیف کرد.

نمایندگان سیاه پوست کنگره فشارها را بر کاخ سفید برای صدور تمدید فوری افزایش داده اند. و یک دموکرات ، کوری بوش از ایالت میسوری ، که در اعتراض اردو زده بود ، روز دوشنبه در کامپیتول آمریکا با کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور مکالمه کوتاهی کرد.

برخی از مردم در خطر از دست دادن خانه های خود از اوایل روز دوشنبه بودند. با این حال ، کاخ سفید اصرار دارد که فقط می تواند کارهای زیادی انجام دهد و رهبران ایالتی و محلی باید قدم بردارند و از آنها کمک بگیرند.

جین اسپرلینگ ، مدیر برنامه هایی برای کاهش کروناویروس دولت ، می گوید: “رئیس جمهور روشن است: اگر برخی ایالت ها و شهرها بتوانند به طور م andثر و کارآمد به این هدف برسند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که همه ایالت ها و شهرها نتوانند.” “هیچ بهانه ای وجود ندارد ، هیچ جایی برای همه کشورها یا شهرها وجود ندارد که نتوانند کمک های اضطراری خود را استخدام کنند.

“هیچ نهاد قانونی یافت نشد”

در اواخر هفته گذشته ، بایدن اعلام کرد که اجازه می دهد ممنوعیت منقضی شود. کاخ سفید گفت که از تمدید مهلت قانونی حمایت می کند ، اما گفت که دیوان عالی ، که با 5-4 رای در اواخر ژوئن اعلام کرد از تمدید بیشتر حمایت نمی کند.

قاضی برت کاوانا نوشت که کنگره باید برای تمدید مهلت قانونی اقدام کند. کاخ سفید خاطرنشان کرد که تلاش های سطح دولتی برای جلوگیری از اخراج ها یک سوم کشور را از تخلیه ماه آینده نجات می دهد.

در حالی که دولت هنوز در حال بررسی گزینه های قانونی برای جلوگیری از اخراج است ، مقامات گفتند که گزینه های آنها محدود است. جن پساکی ، سخنگوی کاخ سفید گفت که مراکز کنترل بیماری ، که ممنوعیت تخلیه را صادر کرده است ، “نتوانست از نظر قانونی برای توقف جدید و هدفمند اخراج ها پیدا کند.”

تخلیه های دسته جمعی می تواند گسترش اخیر نوع دلتا COVID-19 را بدتر کند ، زیرا حدود 1.4 میلیون خانوار به اداره سرشماری گفتند که “به احتمال زیاد” از اجاره خود در دو ماه آینده اخراج می شوند. 2.2 میلیون نفر دیگر می گویند که “بعید است” اخراج شوند.

تماشا کنید. | بستری شدن ها در برابر COVID-19 رکورد جدیدی را در فلوریدا ثبت کرد:

فلوریدا به عنوان کانون COVID-19 در ایالات متحده تبدیل شده است زیرا نسخه بسیار مسری دلتا همچنان در حال گسترش است. 1:59

اسپرلینگ گفت که دولت به دنبال راه های قانونی اضافی برای نگهداری افراد در خانه های خود خواهد بود. با این حال ، وی بر پیچیدگی مشکل تأکید کرد و همچنین خاطرنشان کرد که دولت ترامپ دستورالعملی برای ارائه کمک به مستاجران و صاحبخانه های بیکار ارائه کرده است. این دستورالعمل ها که مستلزم مستندات گسترده است ، پس از روی کار آمدن بایدن تغییر کرد.

اسپرلینگ گفت: “این کار آسانی نیست.” “ما به عنوان یک کشور ، هرگز زیرساخت ملی یا سیاست ملی برای جلوگیری از اخراج هایی که می توان از آنها جلوگیری کرد ، نداشتیم.”

پلوسی ، به نوبه خود ، گفت که از اصرار دولت مبنی بر اعمال توقف خود در ایالت ها و شهرها استقبال می کند. و او گفت که جانت یلن وزیر خزانه داری سه شنبه یک جلسه مجازی با قانونگذاران خواهد داشت زیرا آنها خواستار تضمین سریعتر ایالت ها برای توزیع کمک های فدرال هستند.

شهرت ماکسین واترز ، رئیس قدرتمند کمیته خدمات مالی ، روزها است که به طور خصوصی با یلن صحبت می کند. او در بیانیه ای گفت که از یلن خواسته است تا از نفوذ خود برای درخواست از ایالت ها برای خروج پول از خانه استفاده کند و وزیر دارایی شخصاً متعهد شده است که این کار را انجام دهد.

CDC ممنوعیت تخلیه را به عنوان بخشی از واکنش COVID-19 در هنگام تغییر شغل و از دست دادن درآمد بسیاری از کارگران معرفی کرد. این ممنوعیت با هدف جلوگیری از سرایت ویروس به افراد پراکنده در خیابان ها و پناهگاه ها انجام شد.

دموکرات ها گفتند از تصمیم بایدن مبنی بر پایان ممنوعیت تعجب کرده اند که باعث ایجاد سرخوردگی و عصبانیت شده و شکاف نادری را با دولت آشکار کرده است.

کنگره نتوانست به سرعت قانونی را برای تمدید ممنوعیت به تصویب برساند ، این قانون نیمه شب شنبه به پایان رسید و رهبران مجلس دموکرات گفتند که دولت بایدن اکنون باید وارد عمل شود.

بوش ، نماینده کنگره از منطقه سنت لوئیس ، در آستانه پایان دوره ریاست جمهوری در کنگره تظاهرات کرده است. گاهی اوقات دیگر دموکرات های درجه یک مترقی که به دنبال اقدام هستند ، از جمله الکساندریا اوکاسیو کورتس از نیویورک و سناتور ماساچوست الیزابت وارن ، به آن ملحق می شوند. رهبر اکثریت سنا چاک شومر و سناتور برنی سندرز از جمله افرادی بودند که برای ملاقات با بوش در خارج از کنگره حاضر شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *