خبر ها

کینگستونی ها در روز رهایی در 1 آگوست – برای اولین بار در سطح ملی – کینگستون ، منعکس می کنند

[ad_1]

اگرچه هیچ رویدادی در کینگستون ، انتاریو ، به افتخار روز آزادی در 1 اوت رخ نداد ، اما برخی از گروه ها وقت گذاشتند تا در مورد اهمیت آن و پایان برده داری فکر کنند.

جودیت براون ، مورخ گروه کارائیب آفریقای کینگستون ، می گوید: “این مهم است زیرا زمان تشخیص آزادی از بردگی فرا رسیده است.”

در 1 اوت 1834 ، برده داری در کانادا لغو شد ، چیزی که همیشه در سطح ملی به رسمیت شناخته نمی شد. اما در ماه مارس ، مجلس عوام به اتفاق آرا به طور رسمی روز آزادی را رأی داد.

بیشتر بخوانید:

و غیره. NE 1 آگوست را به عنوان روز آزادسازی اعلام کرد تا پایان رسمی برده داری در کانادا مشخص شود

تیم جزایر کارائیب آفریقا در کینگستون ، گروهی از مردم محلی با تمرکز بر جامعه آفریقا و کارائیب ، در حال بررسی این هستند که این روز دقیقاً برای آنها چه معنایی دارد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

براون می گوید: “این به من احساس بسیار خوبی می دهد که بدانم مردم بالاخره به این مسئله رسیده اند.”

“این فقط نشان می دهد که مردم شروع به درک بیشتر تاریخ خود کرده اند ، و من فکر می کنم وقتی این را درک می کنند ، نگاه متفاوتی به ما دارند ، بنابراین اعتراف به آن برای من معنی زیادی دارد ، زیرا من فکر می کنم که این یک تغییر در تاریخ برای سیاهپوستان “

در همین حال ، این داستان توسط سایر اعضای KACC بیان می شود. فلیکس آکول ، رئیس گروه ، می گوید که مذاکرات برده داری مهم است و تبدیل روز آزادی به عنوان یک تعطیلات فدرال اجازه می دهد تا این اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

سازماندهنده مراقبت BLM می گوید افراد جامعه سیاهپوستان کینگستون مرتباً با نژادپرستی روبرو هستند

آکول می گوید: “با توسعه این گفتگوها و تلاش برای آموزش خود در مورد داستان دیگران ، خوب است که چیزی معتبر داشته باشیم تا مردم به آن نگاه کنند و بگویند” اوه ، این مهم است زیرا اینگونه تعریف شده است. “

اگرچه KACC تعطیلات جدید را با هیچ رویدادی نشان نداد ، آنها می گویند که قصد دارند در آینده ضمن آموزش جامعه ، این کار را انجام دهند.

© 2021 Global News ، بخشی از Corus Entertainment Inc.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *