خبر ها

IOC تحقیقات درباره اعتراض تریبون Raven Saunders را به دلیل عزاداری برای مرگ مادرش – تعلیق می کند

[ad_1]

کمیته بین المللی المپیک روز چهارشنبه گفت هنوز منتظر توضیحات رسمی مقامات المپیک چین است که چرا دو مدال طلا با سر رهبر سابق مائو تسه تونگ روی سکو در بازی های المپیک توکیو برچسب زده اند.

کمیته بین المللی المپیک همچنین اعلام کرد تحقیقات خود را در مورد حرکتی روی سکوی تیرانداز آمریکایی در تیراندازی برنده مدال نقره راون ساندرز پس از مرگ مادر ورزشکار متوقف کرده است.

در اوایل این هفته ، IOC اعلام کرد که در حال انجام تحقیقاتی است که دارنده مدال نقره با توپ ساندرز در مراسم اهدای جایزه روز یکشنبه دستان خود را با X در بالای سر خود بالا برد ، که بعداً اظهار کرد که این حمایت از مظلومان است.

بیشتر بخوانید:

مهاجم آمریکایی Raven Saunders توسط IOC پس از انجام حرکت “X” روی سکو مورد بررسی قرار گرفت

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد تحقیقات در حال حاضر متوقف شده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

آدامز گفت: “امروز صبح ما خبر بسیار غم انگیز مرگ مادر ریون ساندرز را شنیدیم.” “IOC تسلیت خود را به ریون و خانواده اش اعلام می کند. در می یابید که در این شرایط فعلاً روند به طور کامل متوقف شده است. “

USOPC گفت که حرکت ساندرز قوانین آن را نقض نمی کند ، زیرا این “بیان صلح آمیز در حمایت از عدالت نژادی و اجتماعی (که به رقبای خود احترام می گذارد)” بود.

کمیته المپیک چین اعلام کرد که به زودی گزارشی ارائه خواهد کرد و به IOC اطمینان داد که دیگر ورزشکاران نشان دار خود را تکرار نخواهند کرد.

مارک آدامز ، سخنگوی IOC گفت: “ما در تماس با کمیته المپیک چین هستیم که به ما اطمینان داده است که به زودی پاسخ رسمی کامل دریافت خواهیم کرد.” اما آنها همچنین به ما اطمینان دادند که دیگر این اتفاق نمی افتد. »


برای پخش فیلم کلیک کنید:هیلی اسمیت ، المپیکی کانادایی در مورد اهمیت اولویت بندی سلامت روان در ورزش صحبت می کند


هیلی اسمیت ، المپیکی کانادایی در مورد اهمیت اولویت بندی سلامت روان در ورزش صحبت می کند

دوچرخه سواران بائو شانژو و ژونگ تیانشی در مراسم اهدای مدال دوشنبه با سر رهبر سابق چین نشان هایی را به عنوان نقض احتمالی قوانین المپیک برای نمایش وابستگی های سیاسی بر سر داشتند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

این دو به مدت نیم قرن نشان های مشترک چین را بر تن کردند ، اما نقض احتمالی قانون 50 منشور المپیک پس از حفظ عنوان دوومیدانی زنان در تیم دوچرخه سواری Izu Velodrome انجام شد.

در حالی که کمیته بین المللی المپیک ماه گذشته قانون 50 را برای اجازه دادن به حرکات ، مانند زانو در زمین ، به شرطی که ورزشکاران بدون وقفه و با احترام به رقبا انجام دهند ، اعلام کرد ، اما همه چنین حرکاتی را بر روی سکو ممنوع اعلام کرد.

(ویرایش شده توسط لینکلن فست.)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *